Son Dakika Haberler

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları ♒️✨

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları ♒️✨
Okunma : Yorum Yap

11-17 Ocak Burç yorumları, Haftalık Burç Yorumları, burç yorumunu okumak isteyen astroloji severler için 11-17 Ocak burç yorumlarını haberimizde derledik. 

11-17 OCAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koç burcu:

Haftaya iletişimin ön plana çıkacağı konular, eğitim, medya, yayın ya da ya da yakın çevre bağlantılı kişilerle yürüteceğiniz planlarınızın etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Uzak alanda bulunan kişilerle oluşabilecek iletişim sıkıntıları ya da geçmişe dayalı konuların yeniden gündeme gelmesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Pazartesi günü oluşan Güneş Uranüs üçgeni iş ve mesleki konularınızda olumlu bir gelişmeyi ortaya çıkarabilir. İş kaynaklı konularda maddi kazanç elde edebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Boğa burcu:

Haftaya parasal kaynaklarınız, maddi kazançlarınız gelir ve gider dengenizi içeren konuların daha çok gündeminizde olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Gün içerisinde maddi konularda daha dikkatli kararlar almaya dikkat edin beklenmedik ödemeler ya da planlarınızda beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. Pazartesi günü oluşan Güneş Uranüs olumlu etkileşimi uzak alanlardan oluşabilecek bir fırsat yaratırken planlarınızda olumlu yönde gelişecek ani gelişmeleri karşınıza çıkarabilir.

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili İkizler burcu:

Haftaya Ay’ın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. İletişimin çok daha rahat akacağı kendinize yönelik planların daha çok gündeminizde olacağı bir enerji oluşacağından günü oldukça etkin ve hareketli geçirebilirsiniz. Finansal konularda özellikle alacak ya da kredi gibi durumlarınız varsa beklenmedik olumlu gelişmeler ya da ani fırsatlar söz konusu olabilir. Dış kaynaklı maddi konularda yeni kararlar alabilir sağlam başlangıçlar yapabilirsiniz.

Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yılın son Dolunayı maddi kaynaklarınızı gelir dengenizi içeren konuları ön plana çıkaracak. Kazanç elde ettiğiniz konularda sonuç elde edeceğiniz durumlar oluşabilir. Dolunay esnasında oluşan Venüs ve Neptün’ün zorlayıcı etkisi ikili ilişkiler ya da ortaklık gibi konularda yanılsama yaşayacağınız durumları ortaya çıkarabilir.

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

 

Sevgili Yengeç burcu:

Haftaya biraz isteksiz enerjiniz biraz düşük başlama olasılığınız olabilir. Kendinizi daha çok geri planda tutmak isteyebilir içsel sorgulamalarınızdan dolayı mental yorgunluk hissedebilirsiniz. Bağışıklığınıza ve yeme içme düzeninize dikkat etmeniz enerjinizi etkin hale getirebilir. İkili ilişkiler, ortaklaşa girişimler ya da beraberliklerinizde ortaklaşa ilerleyeceğiniz yeni kararlar alabilir bazı planları hızlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Çarşamba günü sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yılın son dolunayı hayatınızda bazı kararları net almanıza ya da planlarınızda artık sonuca gitmenize yarımcı olacak etkiyi yaratacaktır. Duygusal olarak biraz daha yoğun geçireceğiniz bu dolunayda bazı kararları duygu odaklı verebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde değer ve beslenme ihtiyaçlarınızı daha çok sorgulayabilirsiniz. Bu hafta sağlık konularına biraz daha dikkat etmeye çalışın seyahat konularınız gündeminizde varsa bazı belirsizlikler oluşabilir planlarınızda maddi konulardan kaynaklı olumsuz gelişmeler söz konusu olabilir.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Aslan burcu:

Haftaya sosyal organizasyonlarınız, arkadaşlarınızla oluşan planlar ya da iş kaynaklı maddi konularınızın daha çok etkili olacağı gündemlerle başlıyorsunuz. Çalışma koşullarınızda oluşacak ani gelişme ya da olumlu bir fırsat karşınıza çıkabilir. İş ve mesleki konularda geçmişe dayalı beklediğiniz bir durum söz konusu ise güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba günü yengeç burcunda gerçekleşecek olan yılın son dolunayı hayatınızda ki bazı belirsiz konuları ortaya çıkaracak etkiyi yaratabilir. Aşk hayatınız ve beraberlikleriniz de sonuca gidecek bazı olası kararlar alabilirsiniz. Gizli bir takım olaylar açığa çıkabilir bununla beraber bazı sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Finans konularının da gündeminizde olacağı bu dolunayda parasal durumlarda riskli kararlar almamaya özen gösterin. Aşk hayatınızda ucu maddiyata dayalı gündemler oluşabilir buna bağlı hayal kırıklığı oluşabilir bu hafta beklentilerinizi çok yüksek tutmamaya çalışın.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Başak Burcu:

Haftaya iş ve mesleki konularınız dış alanda oluşacak planlarınız iletişime dayalı tüm işlerinizin daha çok gündeminizde olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Ev ve dış alanda denge kurmakta zorlanabilir ya da günün değişken durumundan kaynaklı planlarınızda sürekli bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Yine pazartesi günü oluşan Güneş Uranüs etkileşimi aşk ya da varsa çocuklarla ilgili olumlu aniden gelişecek konuları gündeminize taşıyabilir. Çocuğunuzun eğitimiyle ilgili bir durum söz konusu olabilir ya da aşk alanından sürpriz gelişecek bir seyahat gündeminize gelebilir.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Terazi Burcu

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, seyahat konularınız, yurt dışı bağlantılı işleriniz ya da varsa eğitim konularınızın daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Bu konularda iletişime dayalı bazı sıkıntılar ya da planlarınızda oluşacak değişikliklerden kaynaklı ertelenmeler söz konusu olabilir. Pazartesi günü oluşan Güneş Uranüs etkileşimi aile alanından oluşabilecek finansal bir gelişmeyi ortaya çıkarabilir. Aile alanından alacağınız bir destek ya da sizin sağlayacağınız bir destekle beklenmedik olumlu gelişmelerle karşılaşmanız olası.

Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yılın son dolunayı iş ve mesleki konularınızı ön plana çıkaracak. İş konularınızda bazı sonuca gideceğiniz durumlar oluşabilir yeni kararlar gündeminize gelirken ev ve iş alanında sorumluluklarınızı yeniden hatırlayacağınız durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Akrep Burcu:

Haftaya finans kaynaklarınız, kredi, ödeme, alacak ya da eş geliri gibi dış kaynaklı maddi konularınızın daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Geçmişe dayalı ödemeleriniz gündeminize gelirken maddi konularda denge kurmanız gereken durumlarda karşınıza çıkabilir. Pazartesi oluşan Güneş Uranüs üçgeni yakın çevre bağlantılı kişiler ya da kardeşlerinizle ortaklaşa bir girişime girebileceğinizi ani gelişecek bir fırsatın size yararlı bir başlangıç sağlayabilir. Planlarınız ya da hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz varsa adım atmanız için size olumlu desteği sağlayacak etkiyi yaratan bir enerji olacak.

Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yılın son dolunayı idealize ettiğiniz düşüncelerinizi daha çabuk hayata geçirmeniz gerektiğini hatırlatan bir dolunay olacak. Yabancı kişilerle ortaklaşa yürüttüğünüz işleriniz varsa bu alanda sonuca gideceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Maddi konularda çok risk almadan kararlar almaya özen gösterin özellikle keyfi harcamalarınızda daha dikkatli olmanız size yarar sağlayabilir.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Yay Burcu:

Haftaya ikili ilişkiler, beraberlikleriniz, evlilik ya da ortaklıklarınızı içeren konuların daha çok gündeminizde olacağı iletişime açık bir enerjiyle başlıyorsunuz. Geçmişe dayalı konular gündeminize gelse de hızlı çözüm yolları bularak dengede kalmaya özen gösterin. Pazartesi oluşan Güneş Uranüs uyumlu açısı maddi konularda oluşacak bir fırsatı ortaya çıkarabilir. Çalışma koşullarınızda oluşacak ani olumlu bir gelişme yeni finans alanı yaratmanıza yardımcı olabilir. Kalıcı ve sağlam ilerleyecek bir başlangıç yapabilirsiniz.

Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay dış kaynaklı finans konularınıza dikkat çekecek. Kredi, ödeme, eş geliri ya da ortak kazanç alanlarınız varsa bu konularda sonuca gideceğiniz durumlar söz konusu olabilir.

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Oğlak Burcu:

Haftaya çalışma koşullarınız, günlük planlarınızın oluşturulması ya da sağlık konularınızın daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Gözden kaçırdığınız bazı detaylar planlarınızda bazı aksaklıkları ortaya çıkarabilir gün içinde denge kurmak biraz zorlaşabilir. Kadın figürlerle oluşacak bazı gizli konularda ortaya çıkabilir. Pazartesi günü oluşan Güneş Uranüs olumlu açısı aşk hayatınız, çocuklar, yaratıcılığınız hatta yeteneklerinizi kullandığınız konularda olumlu gelişecek bir fırsatı ortaya çıkarabilir. Yalnız olan oğlaklar için aniden gelişecek bir aşk söz konusu olabilir. Uranüs kafanızda ki farklı düşünceleri ortaya çıkaracak etkiyi yaratacağı için yeteneklerinizi ya da fikirlerinizi kalıcı fırsatlara dönüştürebileceğiniz olumlu desteği sağlayacaktır.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Kova Burcu:

Haftaya aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, hobileriniz ya da keyfinize yönelik oluşturacağınız planların daha çok gündeminizde olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Sosyal alan ve bu konularda denge kurmakta biraz zorlanabilir planlarınızda sürekli bir değişiklik yapıp denge sağlamaya çalışabileceğiniz durumlar oluşabilir. Pazartesi günü oluşan Güneş Uranüs olumlu etkileşimi aile alanından beklenmedik oluşacak olumlu bir gelişmeyi ortaya çıkarabilir.

Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay çalışma koşullarınız, sağlık konularınız ya da hizmet aldığınız konuları öne çıkaracak etkiyi yaratacak. Bazı kararlar almanız olası sonuca gideceğiniz durumlar oluşurken kurallarınızla ilerlemeniz gerektiğini yeniden hatırlayacağınız durumlarda ortaya çıkabilir. Dolunay esnasında oluşan Venüs Neptün zorlayıcı açısı maddi konularda planlarınızda oluşan yanılsamalar ya da yanlış kararları ortaya çıkarabilir. Para konularında daha dikkatli kararlar almaya harcamalarınızda daha kontrollü olmaya dikkat edin.

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Balık Burcu:

Haftaya ev, aile ve beraberliklerinizi içeren konuların daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. İletişime açık durumlar oluşsa da gün içinde denge kurmakta zorlanabileceğiniz durumlarda oluşabilir. Pazartesi günü oluşan Güneş Uranüs olumlu etkileşimi sosyal alan ve yakın çevre bağlantılı kişilerden oluşacak destek ve fırsatları karşınıza çıkarabilir. Bir anda gelişecek olumlu yönde ilerleyecek durumlar ya da başlangıçlar söz konusu olabilir.

Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay aşk hayatınızı içeren konular çocuklarla ilgili gelişmeler ya da yaratıcılığınızı öne çıkaracağınız hobileriniz gibi durumları ön plana taşıyacak. Bu konularda sonuca gideceğiniz kararlar almanız olası. Sorumluluklarınızı yeniden hatırlayarak bırakmanız gereken noktaları fark edip daha sağlam başlangıçlar elde edebilmenizi sağlayacak bir dolunay sizi bekliyor. Dolunay esnasında oluşan Venüs Neptün zorlayıcı açısı iş ve mesleki konularda bazı hayal kırıklıklarını ortaya çıkarabilir. Bu süreçte karar almamaya ya da yeni bir başlangıç yapmamaya özen gösterin.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

error: Content is protected !!