Son Dakika Haberler

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları | 13 Temmuz haftası burç yorumu

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları | 13 Temmuz haftası burç yorumu
Okunma : 1.680 views 1 Yorum

Günlük burç yorumlarını merak eden ve burç severler için 6 Temmuz 2020 burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 13-19 Temmuz haftalık burç yorumları, 13 Temmuz haftası burç yorumu…

13 -19 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar;

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları: Haftaya Ay’ın Koç burcunda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinize yönelik planları oluşturmak, daha fazla görünür olmak isteyebilirsiniz. Merkür retrosunun bitmesiyle ev ve aile alanınızda iletişim hareket kazanacaktır. Yine sizin burcunuz da oluşan ve etkisi 3 gün sürecek olan Mars Kiron karesi cesaretinizi biraz dizginlemeniz gerektiğine işaret etmekte. Kendinizi biraz sınırlanmış ya da planlarınız konusunda yetersiz kalmış hissetmeniz olabilir. Yaralarınıza odaklanıp aceleci kararlardan uzak durmanız yarar sağlayacaktır.

Salı günü Ay’ın Boğa burcuna geçmesiyle finans ve para konuları ön plana çıkacak. Ani para çıkışları ya da finansal alandan ani yeni fırsatlar oluşabilir. Yine Salı günü oluşan Güneş Jüpiter karşıtlığı ev ve iş alanın da denge kurmanız gerektiğine işaret etmekte. Otorite figürleriyle baskıcı bir tutuma girebilirsiniz. Duygusal tepkilerinizi abartıdan ve içiniz de büyütmekten uzak tutumlarla ifade etmelisiniz.

Çarşamba günü buna Güneş Plüto karşıtlığı dahil olacak. hafta genelin de bu etki hakim olacağı için aile hayatınız la dış dünya arasında ki dengeyi kurmak biraz zorlaşabilir. Üzeriniz de baskı hissetmeniz muhtemel. Güneş bu alanda geçmişe dayalı kapanan problemleri tekrar dan tetikliyebilir. Güç savaşına girmeden ortaya bulmanız sizi daha rahat bir etkiye sokacaktır.

Pazar günü biraz daha sert etkiler hakim olacak. Güneş Satürn karşıtlığı ve Mars Juno karşıtlığı ilişkiler ve aile alanın da biraz dengeleri zorlaştırabilir. Kurallar ya da otoriteler daha çok konuşulmaya başlanabilir. Özellikle büyükler ya da otorite figürleriyle uzlaşmak zorlaşabilir. Günü iyi kullanmak için biraz daha yapıcı olmak daha ılımlı etkiler sağlayacaktır.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa;

Haftaya Ayın Koç burcun da ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinizi geri planda tutmak isteyebilir, içsel olarak enerjinizi daha düşük hissedebilirsiniz. Güven duygusuna bağlı bazı geçmiş konular bilinçaltınız da daha çok oluşabilir. Özellikle uzak alanlar dalacağınız haberler ya da yabancılarla oluşan iletişimler de biraz sıkıcı durumlar yaşamanız muhtemel. İçsel öfkenizi biraz daha sakinleştirmeniz gerekebilir.

Salı günü Ayın Boğa burcuna geçmesiyle daha rahat etkiler altında olacaksınız. Kendinizi daha enerjik ya da ön plana çıkacağınız durumlar oluşması muhtemel. Salı günü etkisi başlayacak ve gün sürecek olan Mars Kiron kavuşumu ruhsal alandan kendinizi biraz sorgulamanıza neden olabilir. Agresyonunuzu içsel alandan yaşarken odağınız daha çok kişisel yaralarınıza dönük olabilir. Ya da kendi cesaretinizle ilgili konular da kendinizi daha hırpalayacak duygu durumuna sokabilirsiniz.

Yine hafta genelinde etkisini hissedeceğiniz Güneş’in Jüpiter Plüto ve Satürn açıları Salı gününden itibaren kendisini göstermeye başlayacak. Salı günü oluşan Güneş Jüpiter karşıtlığı iletişim alanında kendinizi ortaya koyarken biraz fazla kuralcı ya da kibirle davranmanıza neden olabilir. Özellikle yabancılar ya da uzak alanda bulunan kişilerle kontak kurduğunuz durumlar varsa daha temkinli abartmadan ya da duyguları büyütmeden ilerlemeniz yararınıza olacaktır.

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili ikizler;

Haftaya sosyal alandan daha etkili olacağınız bir takım organizasyonlar ya da arkadaşlarınızla yapacağınız planların ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Koç burcunda gerçekleşen Mars Kiron kavuşumu ve Ay Satürn karesi bu konular da biraz daha temkinli hareket etmeniz gerektiğini göstermekte. Arkadaşlıklarınız la aranızda duygusal yaralanmalar oluşabilir, değer ya da finans konuların da anlaşmazlıklar ya da baskılıyıcı tutumlar oluşabilir. Belki iş alanından beklediğiniz maddi bir durum ertelenebilir. Günü daha çok kendi cesaretinize yöneltmeniz size daha yararlı olacaktır.

Merkür retrosunun bitmesi parasal alanınızda ki hareketlenmeyi artık sağlamaya başlayacaktır.
Salı günü Ay’ın Boğa burcuna geçmesiyle beraber biraz ruhsal alana çekilmek isteyebilirsiniz. Salı günü etkili olacak Güneş Jüpiter karşıtlığı maddi ve finans konularına çok dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Hafta genelin de parasal konular hep ön planda olacak. gelir gider dengesini oldukça iyi ayarlamalısınız. Salı günü abartıdan uzak durmaya ekstra özen gösterin.

Çarşamba günü bu etkiye Güneş Plüto karşıtlığı dahil olacak. bazı dengeler bozulabilir bu da planlarınızı şaşırtabilir. Parasal konular da daha hırslı kararlar alabilirsiniz dikkatli olun. Manipüle edilmeye açık bir enerjide olacağınız için planlarınızı sakin bir şekilde gözden geçirin.

Perşembe günü Ay’ın sizin burcunuza geçmesi enerjinizi daha dengeli kullanmanıza yardımcı olacaktır.
Pazar günü son olarak Güneş’in Satürn’le karşıtlığı yine parasal konularda oluşacak baskıyı ortaya çıkarabilir. Bazı engellemeler ya da gecikmeler söz konusu olabilir. Gün İçinde oluşan Ay Mars karesi de bunu tetikliyecektir. Planlarınızın ucu maddiyata dayanıyorsa oldukça dikkatli ilerlemenizi tavsiye ederim.

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya iş kariyer konularının daha çok dış alanlarda oluşacak programların ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. pazartesi günü oluşan ve etkisi 3 gün sürecek Mars Kiron kavuşumu iş alanınızda ki yetersizlik oluşturan alanlarınızı daha çok hissetmenizi sağlayacaktır. Gün içinde oluşan Ay Satürn karesi iletişimi zorlaştırabilir beraberliklerinizi de üstünüz de baskı hissedeceğiniz etki yaratabilir. iş ve özel hayatı pek dengeye koyamayabilirsiniz.   

Merkür’ün normal seyrine başlaması iletişimle yaşadığınız problemleri artık daha dengeye sokacaktır.
Salı günü kesinleşen Güneş Jüpiter karşıtlığı özel hayatınıza ve beraberliklerinize dikkat çekmekte. Hafta genelinde hissedeceğiniz bu etki ilişkilerinizi biraz zorlayacağa benziyor. Abartmamaya, büyütmemeye gereksiz kibirden uzak durmaya özen göstermelisiniz.

Çarşamba günü bu etki Plüto dahil olacak. kıskançlık, güç savaşı, hırs, manipüle isteği oluşabilir dikkatli hareket etmezseniz ilişkilerde kopuşlar yaşayabilirsiniz. İlişkilerde hırs savaşından ya da ben bilirimcilikten uzak durmanız bu hafta size yardımcı olacaktır.

Pazar günü bu etki Güneş Satürn karşıtlığıyla devam edecek. Otorite ve baskı oluşabilir, yetersizlik duygusuyla karşı tarafa sınırlar çizebilirsiniz. Gün içinde oluşan Ay Mars karesi duygusal ve ani kararlar almanızı sağlayabilir. Bu hafta ilişkilerde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Sakin ve temkinli hareket etmelisiniz.

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla oluşabilecek işler ya da seyahat konuları gibi durumların daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi oluşacak ve etkisini 3 gün hissedeceğiniz Mars Kiron kavuşumu uzak alanlarda bulunan kişilerden ya da idealize ettiğiniz planlarda bazı yaralanmaları ortaya çıkarabilir. Cesaret edemediğiniz noktalara daha çok odaklanır bu konuda biraz zayıflama hissedebilirsiniz. Yine gün içinde oluşacak Ay Satürn karesi ruhsal alanda biraz dış dünya dan soyutlanmanıza neden olabilir. Beklenmedik zorlanmalar gündeminize gelebilir.

Salı günü kesinleşecek Güneş Jüpiter karşıtlığı bu hafta genelinde sağlığınız, çalışma koşullarınız, ruhsal gücünüze oldukça fazla dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Beklenmedik olaylar oluşması muhtemel. Zaman zaman bu olaylara vereceğiniz tepkiler oldukça yüksek ve abartı olabilir dikkatli olmalısınız.
Çarşamba günü bu etkiye Plüto dahil olacak. Hırs, güç çekişmeleri oluşabilir. İçinizde bastırdıklarınızı dışarıya daha sert yansıtabilirsiniz. Çalışma koşullarınız da güçlü kişilerden baskı görebilirsiniz. Bu hafta sağlığınıza da çok dikkat etmelisiniz.

Pazar günü bu etki Satürn karşıtlığıyla bitecek yalnız en zorlayıcı gün olabilir. Üzeriniz de baskı hissedebilir ya da yanlış otorite kurmak isteyebilirsiniz. İlişkileriniz de dengede tutmanız gerekebilir. Günlük hayatı dengeye koyayım derken özel hayatınız da sınırlar çizebilirsiniz.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Başak;

Haftaya finansal konular, ödemeler, alacaklar ya da eş’in geliriyle ilgili olayların daha ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi etkili oluşan ve etkisi 3 gün hissedilecek Mars Kiron kavuşumu finansal konularda ki açıklarınızı ya da sonradan oluşan para çıkışlarını daha çok ön plana çıkaracaktır. Bazı kararları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Gün içinde oluşan Ay Satürn karesi ilişkileriniz de ucu maddiyata dayalı problemlere işaret etmekte. Riskli durumlardan uzak durmalısınız.

Merkür retrosunun bitmesiyle beraber sosyal alandan iletişimi dengeye sokacağınız sürece başlıyorsunuz.
Salı günü kesinleşecek Güneş Jüpiter karşıtlığı ikişkileriniz le sosyal alanınızda ki dengeyi size yeniden hatırlatacak. Aşk, çocuklar keyfi alanlarınızı konu alan durumlar da sıkıntılı durumlar oluşabilir. Olaylara daha abartı tepkiler verebilirsiniz. Kibir ya da duygularınızı farklı yansıtma oluşabilir.

Çarşamba günü bu etkiye Plüto dahil olacak. Kıskançlık, hırs ya da manipüle etme isteği oluşabilir. Güç savaşı yada çekişmeden uzak durmanız yararınıza olacaktır. Fazla risk alacağınız durumlara çekilmemenizi tavsiye ederim özellikle keyfi konuları abartıp zararlı sonuçlar oluşturabilirsiniz. Benliğinizi ve duygularınızı fazla büyütmeden olayları değerlendirmeniz size yararlı olacaktır.

Pazar günü son olarak Güneş Satürn karşıtlığı oluşacak. Bu da biraz baskıcı olmaya ya da baskı hissetmenize neden olabilir. Sınırlar ve kurallar biraz daha otoriter şekilde ortaya çıkabilir. Kendinizi biraz yetersiz kalmış hissedebilirsiniz. Gün içinde oluşan Ay Mars karesi agresyonu da arttırabilir. Yapıcı ilerleyim sakin olarak olayları analiz etmeniz size daha faydalı sonuçlar getirecektir.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konuların daha çok gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi oluşan ve etkisi 3 gün sürecek olan Mars Kiron kavuşumu bu konularda ki eksik tarafları ya da cesaret edemediğiniz alanları yeniden size hatırlatabilir. Gün içinde oluşan Ay Satürn karesi ev ve aile alanında denge bulmaya çalışabileceğinize işaret etmekte. Aile alanında üzerinizde baskı oluşabilir ya da siz öyle hissedebelirsiniz.

Merkür retrosunun bitmesiyle beraber iş alanınız da daha hareketli ve olumlu iletişim oluşacak etkiye başlıyorsunuz.
Salı günü oluşacak Güneş Jüpiter karşıtlığı iş, kariyer ve ev, aile alanında oluşacak bir baskıyı başlatabilir. Aldığınız kararlarda aile ile tezatlıklar oluşabilir. Ya da ev ve iş arasında ki dengede zorlanabilirsiniz. Her konuda olayları abartmadan, kafanız da büyütmeden ya da fazla kibire geçmeden değerlendirmelisiniz.

Çarşamba günü bu etkiye Güneş Plüto karşıtlığı dahil olacak. gizliden oluşacak güç savaşı, hırs ya da kıskançlık gibi duygular ortaya çıkabilir. Aile büyükleriyle alttan alta bir çekişme söz konusu olabilir. Manipüle edeceğiniz ya da edileceğiniz durumlar oluşabilir. Her durum da sakin ve gücünüzü kontrollü kullanarak olayları değerlendirmelisiniz. İkili ilişkilerinizde de destek göremiyebilir, bunun yaratacağı etkiyle agresyona açık durumlar yaratabilirsiniz her durumda sakin kalmanız size yarar sağlayacaktır.

Pazar günü son olarak Güneş Satürn karşıtlığı devreye girecek. Bu da hafta genelin de oluşan huzursuz enerjiyi bu kez üstünüz de baskı yaratılıyormuş hissine bırakacak. Otorite kurmak zorlaşabilir. Daha çok yapıcı olmaya özen gösterin. Kendi kurallarınıza odaklanıp baskı yaratmadan uygulamaya çalışın. Stratejinizi güç savaşına çevirmeden sağlam göstermeye çalışın. Özellikle ikili ilişkileriniz de ani agresyondan uzak durmaya çalışın.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya çalışma koşullarınız, günlük planlarınızın işleyişi ile ilgili konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınız ya da iş alanından destek aldığınız kişilerle oluşacak durumlar da söz konusu olabilir. Pazartesi günü etkin olan Mars Kiron kavuşumu bu alanda kişilerden ya da genel alabileceğiniz desteklerin olmadığını ya da bazı konular da geri kalmış olabileceğinizi size gösterebilir. Yine pazartesi günü Merkür retrosunun bitmesiyle beraber uzak kalanlar, yabancılarla oluşabilecek işler ya da seyahat konularınız varsa artık daha etkili ve hareketli bir süreci başlatacak. Yeni projeler söz konusu olabilir.

Salı günü oluşacak ve haftanın geneline hakim olacak Güneş Jüpiter karşıtlığı bu hafta iletişime oldukça dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Eğitim konularınız varsa bu hafta zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle yakın çevreniz ve yabancı kişilerle planlarınız da arada denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Abartmadan, olayları kafanızda büyütmeden fazla ben olgusuna girmeden ilerlemeniz gerektiğini hatırlayın.

Çarşamba günü bu etkiye Güneş Plüto karşıtlığı dahil olacak. Bu da oluşan olayları bakış açınıza hırs ve güç savaşı ekleyecek. Çekişmelerden uzak durarak olayları değerlendirmeniz gerekmektedir. Manipüle etme isteği ya da baskı oluşturma hissi oluşabilir.

Pazar günü son olarak bu etkiye Güneş Satürn karşıtlığı eklenecek. Bu da otorite kurmak için fazla çaba harcayacağınıza işeret etmekte. Özellikle gün içinde oluşan Ay Mars karesi gün içinde ki planlarınızı ileriye dönük oluştururken baskı hissedeceğinize işaret ediyor. Beklediğiniz desteği alamayabilirsiniz. Yaklaşımlarınız fazla kuralcı olmak yerine daha düzende ve yapıcılık ta olmasına özen gösterin.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Yay;

Haftaya aşk, çocuklar keyfi konularınız ya da özel hayatınızla ilgili konuların daha ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen ve etkisi 3 gün sürecek olan Mars Kiron kavuşumu bu konularda oluşan eksik tarafları ya da düzene koymadığınız için size yara sağlayan kısımları biraz daha açığa çıkarabilir. Değer konuların da biraz hassas olabilir, üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Pazartesi günü Merkür’ün normal seyrine başlamasıyla beraber finans, ödemeler ya da alacaklar gibi konular da artık daha rahat bir sürece geçiş yapacaksınız.
Salı günü oluşacak Güneş Jüpiter karşıtlığı hafta genelin de maddi konularda ki dengeye çok dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmekte.

Gelir gider konularında bazı sıkıntıları ortaya çıkarabilir. Özellikle harcamalarınızı biraz daha dikkatli bir şekilde ele almalısınız. Abartı para çıkışları söz konusu olabilir. Ya da geçmiş durumların daha büyük sonuçlar getirdiğini şimdi farkına varabilirsiniz. Çarşamba günü bu etkiye Güneş Plüto karşıtlığı dahil olacak. Her durumda maddi konular da hırsla hareket etmemelisiniz. Üzerinizde oluşacak baskı yanlış manipülasyon yapmanıza neden olabilir. Parasal konular da kişilerle güç çekişmesine çekilebilirsiniz. Bu hafta kredi, alacak gibi beklentileriniz varsa sıkıntı yaşamanız ihtimal.

Pazar günü son olarak bu etkiyi Güneş Satürn karşıtlığı eklenecek. Özellikle otorite sağlayan kişilerden baskı duyma ihtimali oluşabilir. Ya da siz kendi içinizde ki otoriteyi kolay uygulayamaya bilirsiniz. Üzerinizde oluşacak baskıyla maddi konularda yanlış kararlar başlatabilirsiniz dikkatli olmanız da yarar var. Yine Pazar günü hissedilecek Ay Mars karesi riskli durumlardan uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Özellikle parasal konular da ani kararlar size zarar getirebilir hatırlamanız da yarar var.

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Oğlak;

Haftaya ev, aile ve yuva konularının daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşecek ve etkisi 3 gün sürecek olan Mars Kiron kavuşumu bu konular da bazı eksik tarafları açığa çıkarabilir. Bazı yaralanmaları ya da duygusal eksikliği yeniden hatırlatabilir. Yine gün içinde oluşan Ay Satürn karesi aile alanında üzerinizde baskı hissetmenize neden olabilir. Pazartesi günü Merkür’ün normal seyrine geçmesiyle beraber ikili ilişkiler alanında artık daha rahat ve iletişimin etkin olacağı bir sürece başlayacaksınız.

Salı günü kesinleşecek olan Güneş Jüpiter karşıtlığı ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ya da kendinizi dış alana koyacağınız konular da kişilerle oluşabilecek bazı negatif durumlara işaret etmekte. Özellikle yakın ilişki kurduğunuz kişilerle tutumunuza dikkat etmeniz de yarar var. Abartıdan uzak olayları kafanızda çok büyütmeden kibir tarafına geçmeden değerlendirme yapmalısınız.

Çarşamba günü bu etkiye Güneş Plüto karşıtlığı dahil olacak hafta genelin de hissedeceğiniz bu etki, hırs ve güç savaşından uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Manipüle etmeye ya da edilmeye açık bir etki de olacağınız için olayları değerlendirirken daha sakin olmaya özen göstermelisiniz. Baskı dan ve gereksiz kıskançlıktan uzak durmalısınız.

Pazar günü son olarak Güneş Satürn karşıtlığı eklenecek. Bu da üzerinizde baskı oluşturabilir. Otorite kurmakta zorlanabilir, ya da otorite figürleriyle oluşacak baskı yaratan durumlar söz konusu olabilir. Her anlamda fazla sınırlanmış hissedebilirsiniz. Yine gün içinde etkili olan Ay Mars karesi özellikle aile alanında oluşabilecek agresyon olabileceğine işaret etmekte. Fazla baskıcı olmaktan ya da fevri tutumlardan uzak durmanız size yarar sağlayacaktır.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya iletişim konuları, yakın çevre ya da kardeşlerle ilgili durumlar yada eğitim alanınızda oluşacak durumların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen ve etkisi 3 gün sürecek olan Mars Kiron kavuşumu bu konularda ki eksiklik ya da yapamadığınız için zayıf hissettiğiniz alanları açığa çıkarabilir. Bazı yara aldığınız durumları daha net görebilirsiniz. Ya da fazla cesaretle o alanlarda yeni kararlar alabilirsiniz. Aile alanında iletişim de biraz zorlanma yaşayabilirsiniz.

Pazartesi günü Merkür’ün normal seyrine geçmesiyle çalışma alanınızda ya da günlük programlarınız da artık daha rahat bir sürece geçiş yapacaksınız. Salı günü kesinleşecek. Güneş Jüpiter karşıtlığı bu hafta hem ruhsal alandan hem günlük planlarınız da biraz gergin durumlar yaratabilir. Kendinizi daha baskı altında hissedebilirsiniz. İçsel yansımanızı dışa daha kibirli yansıtabilirsiniz, sakin ve abartmadan hareket etmelisiniz.

Çarşamba günü bu etkiye Güneş plüto karşıtlığı dahil olacak. Hırs, kıskançlık ya da gereksiz güç savaşı oluşması muhtemel. Özellikle içinizde biriktirdiklerinizi dışa yansıtmamanız gereken bir hafta olduğunu bilmeniz de yarar var. Çalışıyorsanız iş arkadaşlarınızla gereksiz güç çekişmesinden özellikle uzak durmalısınız. İçiniz de biriktirdiğiniz öfke sağlığınıza da olumsuz yansıyabilir.

Pazar günü bu etkiye son olarak Güneş Satürn karşıtlığı dahil olacak. Otorite kurmak zorlaşabilir ya da otorite figürleriyle negatif durumlar oluşabilir. Üzerinizde fazla baskı hissedebilirsiniz. Yine Pazar günü etkisini hissedeceğiniz Ay Mars karesi iletişiminizin biraz agresif olabileceğini göstermekte. Gereksiz çekişmelerden uzak durmanız gerektiğini hatırlayın. Güzel bir hafta diliyorum.

13-19 Temmuz haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya parasal konular, maddi kaynaklar gibi durumların daha ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşecek ve etkisi 3 gün sürecek olan Mars Kiron kavuşumu maddi konularınız da oluşan eksiklikleri ya da adım atamadığınız noktaları size yeniden hissettirecektir. Cesaret edemediğiniz fırsatlarda yetersizlik ya da yaralanma duygusunu açığa çıkarabilir. Yine pazartesi günü hissedeceğiniz Ay Satürn karesi özellikle iletişim alanında üzerinizde bir baskı oluşturabilir.

Merkür’ün normal seyrine başlamasıyla beraber aşk alanınızda yaşadığınız iletişim problemleri artık normale dönecek daha hareketli bir sürece geçiş yapacaksınız. Salı günü kesinleşen Güneş Jüpiter karşıtlığı sosyal alandan ya da arkadaşlıklarınız oluşacak baskıcı durumların açığa çıkabileceğine işaret etmekte. Aşk hayatınızla sosyal hayatınız arasında denge bulmakta zorlanabilir ya da olayları daha abartılı tepki verdiğiniz den dolayı gündemler oluşturabilirsiniz.

Çarşamba günü bu etkiye Güneş Plüto karşıtlığı dahil olacak. Hırs, kibir kıskançlık gibi duyguları iyi kontrol etmeniz gerektiğini hatırlayın. Gereksiz güç çekişmeleri oluşabilir buna bağlı yanlış adımlar atabilirsiniz. Baskıcı olmaktan uzak durmaya çalışın. Pazar günü bu etki ye son olarak Güneş Satürn karşıtlığı dahil olacak. Otorite kurmakta zorlanabilir ya da otorite figürleriyle sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir. Sınırlarınızı daha baskıcı yansıtma eğilimi oluşabilir. Her durumda yapıcı abartmadan ve hırstan uzak durarak ilerleme göstermelisiniz.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (1)

  1. samantha diyorki:

    ayy başak burcunun kimlerle anlaştığına tıkladımm oğlak çıktıııı, o kadar doğru kiii teşekkürlerrr 😻😻

error: Content is protected !!