Son Dakika Haberler

22 Haziran burç yorumları

22 Haziran burç yorumları
Okunma : 7 views Yorum Yap

Günlük burç yorumlarını merak eden ve burç severler için 22 Haziran 2020 burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimizde mevcuttur. İşte 22 Haziran günlük burç yorumları…

HAFTALIK BURÇ YORUMU 22 HAZİRAN

Sevgili Koçlar;

Haftanın ilk günü, ev ve aile yaşamınız nedeniyle bilinçli isteklerinizi baskı altında hissedebilirsiniz.  Serbestçe hareket etme arzunuz var, ancak bunun bugün çok fazla yanıt bulamayacağını bilmelisiniz. Sorumluluklarınızı hatırlatan gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir güne giriyorsunuz. Yok saymak istediğiniz şeylerle karşılaşmaya hazır olun.

Sevgili Boğa;

Haftanın ilk gününde, çevrenizde bulunan insanlarla gayet uyumlu ve olumlu iletişimler kurma şansınız var. Bilinçaltınızdaki olumsuz düşüncelerden uzaklaşmayı başardığınız takdirde önünüzü daha net görebilme şansına sahip olacaksınız. Payınıza düşen ne ise onu alabileceğiniz bir güne giriyorsunuz. Temkinli ve bilinçli olmaya odaklanmalısınız.

Sevgili ikizler;

Haftanın ilk gününde, sahip olduğunuz değerleri riske atabilecek her ne varsa ondan uzaklaşmanız gerekmekte. içsel güvenliğinizi sağlamak için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. Kendi durumunuzu birlikte olduğunuz insanlara göstermek için harekete geçebilirsiniz. Doğru ifadeler ortaya koyabildiğiniz takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacağını da aklınızdan çıkartmamalısınız.

Sevgili Yengeç;

Haftanın ilk gününde, gündeminiz bir hayli yoğun geçebilir. Önceliklerinizi belirleme konusunda biraz daha planlı olmalısınız. Enerjinizde ki yükseliş, imajınızın da güçlenmesini sağlar. Değişim içerisine giriyorsunuz ve bunu da herkes fark edebilecektir. Fiziksel ve zihinsel olarak her geçen gün daha da iyiye gidiyorsunuz. Bunun etkilerinizi fazlasıyla hissediyoruz bir gün

Sevgili Aslan;

Haftanın ilk gününde, kafanızın içindeki planları hayata geçirmek için kendinizi her şeyden uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Değerlerinizi korumanız gereken bir güne giriyorsunuz. Sahip olduğunuz her şeyi yeniden planlama içerisine alabileceğiniz bir gün. Yaşamsal konularda başarısız olma korkunuz var ve bu da atacağınız çoğu adımı atamamanıza neden olmakta. İç dünyanızdaki derinlikten yarar sağlamaya çalışın.

Sevgili Başak;

Haftanın ilk günü, eskide kalması için gerekli konular yeniden gündeminize gelebilir. Ruh halinizde yaşanacak olan karmaşa, ikili ilişkilerde hata yapabilmektedir. Geçmişin güzel kısımlarını görmeye çalışmalı ve elinizde gelenin en iyisine odaklanmalısınız. Dikkatinizi verebildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gitme bilgileriniz var. Planlı hareket etmeye çalışın.

Sevgili Terazi;

Bu hafta terazilerin köklü değişim haftası. Fakat güzellikleri yaşamak konusunda değil yaşanmışlıklar üzerinde, ilişki olabilir aşk konuları olabilir. Özellikle teraziler kandırıldıklarıyla, göremediğini görecek görmezden geldikleri ile yüzleşecek arkasından dönen bütün işleri öğrenecek ve sonrasında hayatla hesaplaşmaları başlayacak çalışan bir Teraziyi sen işini kaybedebilirsin param çalınabilir mal kaybı yaşayabilirsin

Sevgili Akrep;

Haftanın ilk gününde, duygu dünyanız açısından iki farklı enerji alıyorsunuz. Kendi içinizdeki dengeyi yeniden kurmak adına biraz daha geriye çekilebilirsiniz. Çözümlenmesi gereken her türlü sorunu geride bırakma şansınız var. Derin düşüncelerinizden doğru anlamda yarar sağlayabileceğiniz bir gün. Zaman zaman zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz ancak bunun da üzerinizde gereksiz baskı oluşturmasına müsaade etmemelisiniz

Sevgili Yay;

Haftanın ilk gününde, sosyal yaşantınız ya da arkadaşlarınız kaynaklı yeni görüşmeler gündeme gelebilir. Genel olarak dikkatli adımlar atmayı başardığınız takdirde herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Girişimde bulunmayı düşündüğünüz konularda da zaman zaman sizi zorlayabilecek bazı terslikler gündeme gelebilir. Yeteri kadar olgunlaşmamış fikirlerinizin üzerinden de geçmeniz gerekebilir.

Sevgili Oğlak;

Haftanın ilk gününde, daha önceden başlatmış olduğunuz girişimlerinize yeniden hız kazandırabilirsiniz. Düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmekten kaçınmayacağınız bir güne giriyorsunuz. Tüm gelişmeleri yakından takip edebildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Enerjinizde ki yoğunluktan mutlaka yarar sağlamaya çalışmalısınız. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gün.

Sevgili Kova;

Haftanın ilk gününde, yoğun tempo altındasınız. Kendinizi kurulmuş bir saat gibi hissetme ihtimaliniz de bulunuyor. Etrafınızda bulunan insanlarla bu süreç içerisinde biraz daha dikkatli iletişim kurmaya çalışmalısınız. Uyumun ne kadar önemli olabileceğini bir kez daha anlama şansınız var. Kişisel alınganlıklarınızı bir kenara bırakmalı ve nerede ne yapmanız gerekiyorsa ona odaklanmalısınız. Temkinli olmanız gerekmekte.

Sevgili Balık;

Haftanın ilk gününde, kendinizi ifade ederken zorlanmayacak ve genel olarak istediğiniz sonuçlara yakın hissedeceksiniz. Yoğun gündeme sahipsiniz ve bundan da bir şekilde yarar sağlamanız gerekmekte. Sorunların ve sıkıntıların geride kalması için ne gerekiyorsa onu yapmanız gerekmekte. İçsel tedirginliklerinizden mutlaka uzaklaşmalısınız. Güven duygunuzu tazelemeye ihtiyacınız var.

 

error: Content is protected !!