Son Dakika Haberler

25 Ekim Güneş Tutulması: Astrolog Gamze Sucu

25 Ekim Güneş Tutulması: Astrolog Gamze Sucu
Okunma : 1 Yorum

25 Ekim Güneş Tutulması etkileri ne olacak? Ülkemiz nasıl etkilenecek? 25 Ekim’de Akrep burcunda 2°derecede gerçekleşecek bir Güneş tutulması yaşayacağız. 

 25 EKİM GÜNEŞ TUTULMASI 2022

Akrep burcunda gerçekleşen tutulmalar dönüştürücü etkilere sahip olur. Ruhsal ve içseldir. Kendi içinde zorlukları olan ama değişim enerjisini barındıran bir tutulma. Tutulmaya Venüs’de dahil olduğu için, venüsyen bir tutulma bu. Venüs akrep burcunda, dürtüsel davranışları, para ve maddi değerleri zarara uğratır. Çünkü venüs aslında boğa burcunu yönetir. Akrep burcunda olduğunda ise para, maddiyat, öz değerler, ilişkiler zarar görür.

Türkiye Tutulmadan Nasıl Etkilenecek?

Aşağıda Türkiye haritasını ve tutulma anı haritasını görüyorsunuz.

25 Ekim Güneş Tutulması: Astrolog Gamze Sucu

Türkiye akrep burcu bir ülke. Tutulma derecesi ile ülke haritasındaki dereceler birbirine çok yakın. Yani ülke olarak etkileneceğiz demek.  Güneş üzerinde meydana gelen tutulmalar yönetim sistemini ve ülke liderlerinin kaderini etkiler. Genel olarak bu tutulma da finansal konular başta olmak üzere ortaklaşa yapılan işler, miras, kredi, vergiler, borç ve alacak, krizler, gizli işler, yer altı dünyası, kazılar, MİT, mafya ve gizli aşklar ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Tutulmalar yaşanırken depremlerinde tetiklendiğini görüyoruz çoğu zaman.. Bu tutulmada ülkemizde 5+ üzeri deprem yaşanabilir. Özellikle İstanbul, İzmit, Bursa..  Diğer yandan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan da deprem etkisi altında.

25 Ekim Güneş Tutulması: Astrolog Gamze Sucu

Peki olasılıklar neler?

-Tutulma haritasında yükselende oğlak burcu yer alıyor. Oğlak iş hayatını sembolize eder. Dolayısıyla bu dönem göreceğimiz ana başlıklar şu konular üzerinde olacaktır;

-Depremler tetiklenebilir

-Kadınlara yönelik kanunlar çıkabilir. Kadınları korumaya yönelik, maddi güvence- destekler sağlanabilir.

-Çocukların korunmasıyla ilgili yasa çıkabilir ceza arttırımı olabilir.

-Eğlence merkezleri, müzik,festivaller, konserlerle ilgili düzenlemeler çıkabilir.

-Mars ülkenin Ay’ı üzerinde olduğu için halkı yani bizleri direkt ilgilendirecek kararlar çıkabilir. Bu kararlara tepki gelebilir.

-Bankalarla ilgili krizler yaşanabilir

-Meclisle ilgili haberler çoğalabilir, görevden alma- yer değişikliği- İFŞA haberleri çıkabilir.

 

 

 

 

YORUMLAR (1)

  1. Güneş Tutulması Saat Kaçta, Türkiye'den Görülecek Mi? » Habernett – Habernett diyorki:

    […] Tutulma Türkiye saati ile 12:40 ile 15:05 arasında olacak. Tutulmanın üst aşaması 13:50’de olacak. Kısmi güneş tutulması sırasında, Güneş bir hilal gibi görünecek. […]