Son Dakika Haberler

8-14 Mart Haftalık Burç Yorumları

8-14 Mart Haftalık Burç Yorumları
Okunma : Yorum Yap

8-14 Mart Haftalık Burç Yorumları 2021, Haftalık Burç Yorumları, burç yorumunu okumak isteyen astroloji severler için 8-14 Mart burç yorumlarını haberimizde derledik. 

8-14 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koç burcu:

Haftaya iş ve mesleki konularınızın daha çok gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. Kendi içinizde oluşturduğunuz planları daha çok duygusal beklentilerinize göre uygulamak isteyebilir daha hızlı uygulayacağınız basit planları hayata geçirebilirsiniz.

Salı günü oluşan Venüs Ay düğümleri karesi duygusal kararlarda geçmiş ve geleceğe yönelik kararlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Uzun vade planlardan ziyade kolay ve kendinizi yenileyip değiştirebileceğiniz kararlar üstüne yoğunlaşabilirsiniz. Bu açı aynı zamanda maddi konuları da yeniden gözden geçirmeniz daha farklı yollar izlemeniz gerektiğini de hatırlatabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü etkili olan Güneş Neptün kavuşumu beklentilerinizi olumlu yönde destekleyecek bir gelişme, duygusal doygunluğa ulaşacağınız bir durum söz konusu olabilir. Mantıktan ziyade daha çok duygularla hareket edebilir belki de sizi ruhsal olarak çok yükseğe çıkaracak olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Boğa burcu:

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, eğitim ya da varsa seyahat konuları ile ilgili gelişmelerin daha çok gündeminizi meşgul edecek gelişmelerle başlıyorsunuz. Yabancı kişilerle ortak iş girişimleriniz varsa bu konularda gerek maddi kazanç gerekse ileriye yönelik planlar oluşacak durumlar söz konusu olabilir.

Salı günü oluşan Venüs ay düğümleri kare açısı finansal konularda ileriye yönelik planlarınızı ya da iş kazançlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini göstermekte. Mevcut kazançlarınıza odaklanıp değişim sağlayarak yeni fırsatları değerlendirmeniz gerektiğini, dış kaynaklı para konularında ise biraz daha dengede gitmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz.

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili İkizler burcu:

Haftaya dış kaynaklı finans konuları, kredi, ödeme ya da ortak kazançlar gibi parasal gündemlerin ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Maddi konularda yapılanma isteği iş kaynaklı kazançlarınızda yeni oluşabilecek planlara yönelik düzenlemeler söz konusu olabilir. Hızlı elde edebileceğiniz bazı fırsatlar oluşabilir ya da yeni kararlar alarak yapılanma oluşturabilirsiniz.

Salı günü oluşan Venüs ay düğümleri kare açısı ikili ilişkilerinizde geçmişe yönelik kararlarınızı yeniden ortaya çıkarabilir bu oluşumlar üstüne kararlarınızı değiştirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Kendi planlarınız daha çok ön plana çıkacağından ikili ilişkilerinizde çözüm odaklı olmaya dikkat etmeye çalışın.

Çarşamba ve Perşembe günü etkisi sürecek olan Güneş Neptün kavuşumu kariyer ve iş konularınızda bazı gelişmeleri ortaya çıkarabilir beklentileriniz biraz fazla yükseleceğinden oluşacak durumları daha gerçekçi bir enerjiyle değerlendirmeniz yararınıza oluşacaktır. Beklediğiniz bir durum ya da fırsat söz konusu olabilir yalnız bunları değerlendirirken net olmaya ve beklentilerinizi dengede tutmaya dikkat edin.

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

 

Sevgili Yengeç burcu:

Haftaya ikili ilişkiler, beraberlikleriniz, evlilik ya da ortaklık gibi konuların daha çok gündem oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. Uzak alan kişilerden oluşacak bazı fırsatlar ya da işbirlikleri söz konusu olabilir. Eğitim ya da seyahat gibi konularda ani gelişecek olumlu planlar gündeminize gelebilir beklentilerinizi karşılayacak olumlu haberlerle planlarınızda hızlı değişiklikler yapabilirsiniz.

Salı günü oluşan Venüs ay düğümleri kare açısı bir süredir içsel ve günlük hayatınızda bir süredir uygulamak istediğiniz kararlarınız varsa bunları yeniden ortaya çıkaracak etkiyi yaratabilir. Özellikle değer ve para konularında değişime gitmeniz gerektiğini hatırlatırken bir taraftan da farkında olmadan beklentilerinizi yükseltebilir. Net olmaya ve daha gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Aslan burcu:

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınızda oluşabilecek gelişmeler ya da varsa sağlık konularının ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Planlarınızda dış kaynaklı finans konularında bazı olumlu gelişmeler ya da yeni hayata geçireceğiniz planlar söz konusu olabilir.

Salı günü oluşan Venüs Ay düğümleri kare açısı finans konularında özellikle ileriye yönelik planlarınızda yeni düzenlemeler oluşturmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Özellikle dış kaynaklı parasal konularda risk aldığınız durumlar daha çok ortaya çıkabilir planlarınızı bu yönde yeniden revize etmek durumunda kalabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri oluşan Güneş Neptün kavuşumu yine maddi konuları ödeme, alacak, ortak kazanç ya da eş geliri finans konularında yeni gelişmeler ortaya çıkarabilir ya da beklentilerinizi oluşturacak bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Başak Burcu:

Haftaya aşk hayatınız, çocuklarla ilgili gelişmeler ya da yaratıcılıklarınızı ortaya çıkaracak keyfi konularınızı içeren gündemlerle başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde olumlu ilerleyeceğiniz durumlar ya da birlikteliklerinizle ilgili yeni kararlar alacağınız durumlar söz konusu olabilir.

Salı günü oluşan Venüs Ay düğümleri kare açısı ikili ilişkiler özellikle varsa ortaklık gibi konularda planlarınızı yeniden oluşturmanız için geçmişe yönelik kararlarınızı yeniden gözden geçireceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Özellikle mesleki konularda hızlı ve daha kolay ilerleyeceğiniz planları daha çok göz önünde bulundurabilir geçmişe yönelik bazı kaos oluşan konulara da çözüm bulmanız gereken durumlar karşınıza çıkabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü etkisi hissedilecek olan Güneş Neptün kavuşumu tüm haftanın gündemini de belirleyecek. İkili ilişkiler, birliktelikleriniz, evlilik, ortaklık gibi konularda yeni başlangıçlar ya da ileriye yönelik kararlarınızı hayata geçireceğiniz durumlar oluşabilir.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Terazi Burcu

Haftaya ev, aile ve yuva konularınızı içeren gündemlerin daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Günlük planlarınızda ya da çalışma koşullarınızda oluşabilecek gelişmeler ya da fırsat elde edebileceğiniz yeni kararlar söz konusu olabilir.

Salı günü oluşan Venüs Ay düğümleri kare açısı uzak alan kararlarınızı yeniden gözden geçireceğiniz durumları yeniden gündeminize taşıyabilir. Varsa eğitim ya da yer değişimi hatta iletişime dayalı yayın konularınızda kararlarınızı tekrardan revize etmenizi sağlayabilir. Ucu maddi konulara çıkan planlarınızda daha basit ve kolay ilerleyeceğiniz planlara odaklanmaya gayret edin.

 

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Akrep Burcu:

Haftaya iletişime dayalı konular, yakın çevre bağlantılı kişilerle oluşacak planlar ya da kardeşlerinizle ilgili gündemlerin daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Aşk konularında ya da varsa çocuklarla ilgili konularda olumlu ilerleyeceğiniz planlarınızı oluşturacağınız yararlı etkiyi de hafta başında hissedebileceksiniz.

Salı günü oluşan Venüs Ay düğümleri karesi parasal konularda aldığınız kararları yeniden gözden geçireceğiniz durumları karşınıza çıkarabilir. Özellikle dış kaynaklı finans konularında ya da ortak kazanç elde ettiğiniz alanlarda risk oluşan durumlar varsa bunları yeniden değerlendirmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Yay Burcu:

Haftaya maddi kazançlarınız, harcamalarınız ya da değer içeren konuların daha çok gündeminizde olacak etkilerle başlıyorsunuz. Ev alanında oluşacak harcamalar söz konusu olabilirken aile alanından da maddi destek oluşacak gelişmeler oluşabilir.

Salı günü oluşan Venüs ay düğümleri zorlayıcı açısı aile konularınızda ya da sizin aile kurma algınızda oluşan düşüncelerinizi yeniden gözden geçireceğiniz etkileri karşınıza çıkarabilir. Beraberlik, ikili ilişkiler ya da evlilik gibi konuları bu kez değer algınıza göre değerlendirebilir kararlarınızda benliğinizin ön plana çıkmasından dolayı ikileme düşeceğiniz durumlar oluşabilir.

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Oğlak Burcu:

Haftaya Ay’ın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinizi çok daha kolay organize edeceğiniz planlarınızı daha sistemli oluşturacağınız desteği hissedeceksiniz. Özellikle iletişime yönelik konularda bazı fırsatlar oluşabilir ya da yeni planlar içerisine dahil olabilirsiniz.

Salı günü oluşan Venüs ay düğümleri dik açısı planlarınız ve içsel oluşturduğunuz kararlarınız arasında bazı gelgitler oluşturabilir. Maddi kazanç elde edeceğiniz koşullar kararlarında daha çok ön plana çıkabilir. Planlarınızı ya da kararlarınızı daha kolay oluşturacağınız durumlara göre değerlendirip biraz daha basitleşmeye çalışmaya dikkat etmeniz size daha yararlı sonuçlar sağlayabilir.

Çarşamba ve Perşembe günü oluşan Güneş Neptün kavuşumu iletişim, yayın, eğitim, yakın çevre bağlantılı kişiler ya da kardeşlerinizle ilgili konularda beklenmedi bazı olumlu gelişme ya da başlangıçları karşınıza çıkarabilir.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Kova Burcu:

Haftaya enerjinizin biraz düşük olacağı daha çok kendi alanınıza çekilmek isteyip ya da planlarınızı içinizde değerlendireceğiniz bir enerjiyle başlayabilirsiniz. Maddi konularda olumlu ilerleyeceğiniz ya da beklemediğiniz olumlu gelişmelerle karşılaşacağınız durumlar söz konusu olabilir.

Salı günü oluşan Venüs ay düğümleri zorlayıcı açısı maddi konularda planlarınızı yeniden değerlendirmeniz gerektiğini hatırlatabilir. Aynı zamanda aşk konularında geçmişe dair kararlarınızı yeniden hatırlatırken daha hızlı oluşturmanız gereken karalarınızı da kafanızda sorgulatabilecek etkiyi oluşturabilir.

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Balık Burcu:

Haftaya sosyal konular, ileriye yönelik planlarınız ya da iş kaynaklı maddi kazançlarınızı içeren gündemlerin daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Planlarınızı çok daha kolay ortaya koyabileceğiniz etki oluşurken sosyal alandan da destek alacağınız bazı gelişmeler söz konusu olabilir.
Bu hafta genelinde çoğunlukla kendi planlarınıza yöneleceğiniz kendinizi daha çok ön plana çıkarap beklentilerinize yoğunlaşacağınız enerji altında olacaksınız.

Çarşamba ve Perşembe günleri oluşan Güneş Neptün kavuşumu beklentileriniz, hayallerinizi ve içsel isteklerinizi daha görünür hale getirecek. Sezgilerinizin oldukça yükseleceği bu süreçte manevi duygularınız ve kişilerden aynı oranda beklediğiniz duygusal etkiler daha çok yükselecek. Hayal ettiğiniz konuları gerçekleştirmek için yeni oluşumlarda bulunabilir ya da karşınıza çıkabilecek fırsatlarla başlangıçlar yapabilirsiniz.

Hafta sonu bu etkiye Venüs’de dahil olacağından aşk, para ve değer konularında kazanç ve fırsatlara açık olacağınız enerji altında olacaksınız.

 

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

error: Content is protected !!