Son Dakika Haberler

Kadın kılığına giren baba ‘nitelikli cinsel taciz’ suçundan gözaltında

Kadın kılığına giren baba ‘nitelikli cinsel taciz’ suçundan gözaltında
Okunma : Yorum Yap

Ünlü bir televizyoncu olan A.B evde iç çamaşırları ve kıyafetlerinin sürekli  yer değiştirdiğini fark edince eşinin kendisini aldattığı düşündü. 5 yaşındaki çocuğunun, “sen yokken eve bir kadın geliyor” demesiyle eve kamera yerleştiren kadın, gördükleri karşısında şok oldu. Kocası kendi kıyafetlerini giyip, birde makyaj yapıyordu.

KADIN KILIĞINA GİREN BABA MAKYAJ YAPIP…

Görüntülerde aynı zamanda makyaj yapan ve peruk takarak kadın kılığına giren K.B’nin, 5 yaşındaki çocuklarıyla bu kılıkta oyun oynadığı ortaya çıktı.

A.B, soluğu mahkemede aldı. Boşanma davası açan A.B ayrıca eşi hakkında avukatı Orhan Adagül aracılığı ile ‘nitelikli cinsel taciz’, ‘anne babanın çocuklara zarar verecek şekilde davranması’ suçlarından Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

879

Kadın kılığına giren baba K.B, peruk takıp, makyaj yaparak kadın kılığına girdi ve bu halde 5 yaşındaki çocuklarıyla sık sık iletişim kurdu.

A.B, suç duyurusunda, eşinin 5 yaşındaki çocuklarına, ‘erkeklerin büyüyünce kadın oldukları’, ‘etek giydikleri’, ‘saç uzattıkları’ gibi bilgiler verdiğini öne sürdü.

2017 yılında iş nedeniyle Hollanda’nın Amsterdam şehrinde yaşamaya başladıktan sonra gerçekleşti.

5 yaşındaki çocukları babasının kendisine verdiği cinsel yönden çarpık bilgileri, hem annesi hem de psikologla paylaştı.

İşte o fotoğraflar…

kadın kılığına giren adam

kadın kılığına giren adam

kadın kılığına giren adam

 

 

 

 

error: Content is protected !!