Son Dakika Haberler

Balık burcu dolunayı burçlara etkisi 2022

Balık burcu dolunayı burçlara etkisi 2022
Okunma : Yorum Yap

Balık burcu dolunayı burçlara etkisi…  Balık, zodyağın son burcudur. Aynı zamanda bilinçaltı aleminin ve ruhsal enerjinin en yoğun olduğu burçtur. Bu dolunay döneminde bazılarımız uyku uyuyamaz, bazılarımız ise rüya alemini en derin şekilde yaşar. Başak-Balık ekseni, beden ve ruh ile ilişkilidir. Bu eksen, mantık ve hayal gücü arasında kalmak demektir. Neptün’ün etkisiyle birlikte zihnimiz biraz garip, sisli puslu olabilir. Yön kaybı yaşayabiliriz.

BALIK BURCU DOLUNAYI BURÇLARA ETKİSİ 2022

Yay ve yükselen yay;  Kariyerinizde daha fazla nüfuz kazanmak, kalıcı ve kesin bir yön belirlemek istiyorsunuz. Odak noktanız aile ve iş hayatınız. Aile içerisinde baskı, ya da ruhsal olarak rahat hissedemediğiniz bir dönem olabilir. Hislerinizi- hissettiklerinizi, iç sıkıntılarınızı mantığınızla çözmek zorlaşabilir. İş yerinizdeki sorunları çözmek için harekete geçeceksiniz.

Oğlak ve yükselen oğlak; Bu dolunay sizi, yolculuk veya eğitim planlarınızı etkileyecektir. Yolculuğa çıkabilir, eğitimle alakalı kararlar verebilirsiniz. Yurtdışı gündeminiz ortaya çıkabilir, yeni bir dil öğrenebilir grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Taşınma, yer değişikliği yapabilirsiniz.

Kova ve yükselen kova; Dolunay da maddi konular karşınıza gelecek. Bu hafta para konularında önemli insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Eş geliri, krediler, miraslar, burslar, ortaklaşa kazanımlar, dışarıdan elinize gelebilecek her türlü maddi kazanımlar gündeminizde. 

Balık ve yükselen balıklar; Bu dolunay sizi direkt etkiliyor. İlişkileriniz / evliliğiniz veya maddi ortaklıklar konusunda bir karar aşamasına gelebilirsiniz. ( Bu zihnen de olabilir) Bu dolunay, benliğinize, beden alanınıza ışık tutacak. İlişkilerde, evlilikte neyin yanlış gittiğini anlamak için ışıklar size çevrildi. Dolunay her zaman bir değişim ve tamamlanma anıdır. Tüm doğruları ve yanlışları görme zamanı.

Koç ve yükselen koç; Sakin kalmak isteyeceğiniz, huzur bulmak için arayışta olacağınız bir dönem. Geçmiş konular üzerinde düşünmeyi bırakmalısınız. İş ortamında destekleneceğiniz bir zaman. Fikirleriniz ya da projeleriniz yöneticileriniz tarafından takdir görebilir. İş arayan koçlar için ise iş fırsatları doğabilir.

Boğa ve yükselen boğalar; Bu dolunay sizi ilişkiler üzerinden etkileyecek. Tutkulu ve yoğun bir hisle bir ilişki başlangıcınız olabilir. Dolunayı arkadaşlık alanlarınızda yaşarken özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasında denge kurmaya çalışın.

İkizler ve yükselen ikizler; Balık burcundaki dolunay, kariyer evinizde gerçekleşiyor. Yeni bir yön belirlemek adına kariyerinizi şekillendirmek istediğiniz bir dönem aralanıyor. Merkür retrosuyla birlikte eski aşklarınız tekrar karşınıza çıkabilir, ya da iletişime geçebilir. 

Yengeç ve yükselen yengeç; Dolunayı seyahat, eğitim, yayıncılık, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret ve hukuk alanında yaşayacaksınız. Eşinizin ailesiyle alakalı problemler ortaya çıkabilir. İletişim halinde olduklarınız ile daha sakin yaklaşımda bulunmalısınız.

Aslan ve yükselen aslan; Dolunayı ortak para alanlarınızda yaşayacaksınız. Eşinizin, ortağınızın, partnerinizin parası ile ilgili konular ön plana çıkabilir. 

Başak ve yükselen başak; Balık burcundaki dolunay, dikkatinizi bire bir ilişkilerinize çekiyor. Yedinci evinizde yer alan dolunay, ilişki dinamikleriniz üzerine olacak. Özel hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. 

Terazi ve yükselen terazi; Dolunay iş alanınızda, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. Sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gereken bir hafta. İş ortamında kendinizi ifade ederken rahat ve kendinizden emin şekilde konuşmalısınız. 

Akrep ve yükselen akrep; Dolunay aşk evinizde oluşacak. Kendinizi aşkın kollarında bulabilirsiniz. Merkür  retrosuyla birlikte ilişkisi olmayanlar akrepler için ise ilişki başlangıcı- itiraflar gelebilir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)