Beren Saat 6 yıllık evliliğini bitirmeye karar verdi

Beren Saat 6 yıllık evliliğini bitirmeye karar verdi

2.Sayfa’da konuşulan habere göre Beren Saat 6 yıllık evliliğini bitirmeye karar verdi. Çiftin evliliklerindeki krizi bir türlü aşamadıkları ve en son boşanma kararında kesin karar verdikleri konuşuluyor.

APAR TOPAR EV ARAYIŞINA GİRDİ

Edinilen bilgilere göre ünlü oyuncu Beren Saat emlakçılara haber göndererek çok acil bir şekilde ev arayışında olduğunu bildirdi.

DOĞUM GÜNÜ MESAJI KAFALARI KARIŞTIRMIŞTI

Beren Saat yaptığı paylaşımda,”Ne çok uçtuk konduk, dagildik toparlandik, nefesimiz bitene kadar güldük hickirarak agladik, idol olduk hain olduk, bu sefer tamam dedikce kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadasi olduk, es olduk, zor günlerde yoldas olduk, birbirmize muse olduk, tam iliskimizin tüm evreleri yasandi bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak cikiyorum; her sarkima kattigin her fikir, caldigin her nota sonsuzluga tasir harmonimizi, beceremedigimiz evlilik olsun…

MAGAZİN MANŞETLERİNDE UZUN SÜRE KALMIŞLARDI

8 aylık ayrılığın ardından çift ilişkilerine ikinci bir şans vermişti. Ayrılık iddialarına ise Doğulu ” yok öyle bir şey arkadaşlar. 50 bin kere söyledim. İnsanlar da üzülüyorlar böyle şeyleri duyunca. Biz bu haberleri gülerek takip ediyoruz. Artık yakınlarımız arayıp sormuyor, geçti o işler. evlendiğimiz ilk günden beri sürekli… Plan yaptık, Sevgililer Günü’nde Beren ile beraberiz” açıklamalarında bulunmuştu.

KENAN DOĞULU BEREN SAAT NE ZAMAN EVLENDİ?

2012 yılından beri birlikte olan Kenan Doğulu ve Beren Saat 23 Şubat 2014’te İstanbul’da nişanlandı. Çift 29 Temmuz 2014’te Los Angeles’ta evlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir