Çatlak Şanzel’den skandal sözler! Babaannemi öldüren doktoru öldürdüm

Çatlak Şanzel’den skandal sözler! Babaannemi öldüren doktoru öldürdüm

Armağan Çağlayan’ın konuğu olan ve Ankara’da oldukça tanınan bir sima olan Çatlak Şanzel’in yayında söyledikleri yok artık dedirtti. Babaannesinin doktor hatası yüzünden kaybettiğini söyleyen Şanzel o anları rahatlıkla anlatınca büyük tepki çekti.

“TEDAVİ SÜRECİNDE HATASI VARDI”

“Babaannemin ölümünde tedavi sürecinde hatası vardı. Bu yüzden öldürdüm” diyerek işlediği cinayeti anlatan Şanzel Çetin, 7 sene 2 ay 10 gün cezaevinde yattığını söyledi.  Çatlak Şanzel, hayatındaki en önemli kişinin babaannesi olduğunu, bu sebeple vefatının onu deliye döndürdüğünü, dedesinin beylik tabancası ile yanlış ameliyat ettiğini iddia ettiği doktora 3 kez ateş ettiğini, bir kurşunun denk gelerek doktorun ölümüne neden olduğunu söyledi.

36 SENE CEZA YEDİM AMA CEZAM DÜŞTÜ

Doktoru öldürmesinin ardından 36 sene hapis cezası aldığını açıklayan Çetin, yaşının 18’den küçük olması, cezaevindeyken başka suça bulaşmaması ve üniversitesi kazanmış olması gibi etkenlerle 7 yıl 2 ay hapiste kaldığını söyledi.

“ONDAN SONRA ALIŞKANLIK YAPTI”

“Ondan sonra alışkanlık yaptı, birkaç kere de yaralamadan girdim” dedikten sonra Armağan Çağlayan’ın bu olaylara gülerek tepki vermesi Twitter’da çok konuşuldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir