Son Dakika Haberler

Çatlak Şanzel’den skandal sözler! Babaannemi öldüren doktoru öldürdüm

Çatlak Şanzel’den skandal sözler! Babaannemi öldüren doktoru öldürdüm
Okunma : Yorum Yap

Armağan Çağlayan’ın konuğu olan ve Ankara’da oldukça tanınan bir sima olan Çatlak Şanzel’in yayında söyledikleri yok artık dedirtti. Babaannesinin doktor hatası yüzünden kaybettiğini söyleyen Şanzel o anları rahatlıkla anlatınca büyük tepki çekti.

“TEDAVİ SÜRECİNDE HATASI VARDI”

“Babaannemin ölümünde tedavi sürecinde hatası vardı. Bu yüzden öldürdüm” diyerek işlediği cinayeti anlatan Şanzel Çetin, 7 sene 2 ay 10 gün cezaevinde yattığını söyledi.  Çatlak Şanzel, hayatındaki en önemli kişinin babaannesi olduğunu, bu sebeple vefatının onu deliye döndürdüğünü, dedesinin beylik tabancası ile yanlış ameliyat ettiğini iddia ettiği doktora 3 kez ateş ettiğini, bir kurşunun denk gelerek doktorun ölümüne neden olduğunu söyledi.

l 3

36 SENE CEZA YEDİM AMA CEZAM DÜŞTÜ

Doktoru öldürmesinin ardından 36 sene hapis cezası aldığını açıklayan Çetin, yaşının 18’den küçük olması, cezaevindeyken başka suça bulaşmaması ve üniversitesi kazanmış olması gibi etkenlerle 7 yıl 2 ay hapiste kaldığını söyledi.

“ONDAN SONRA ALIŞKANLIK YAPTI”

“Ondan sonra alışkanlık yaptı, birkaç kere de yaralamadan girdim” dedikten sonra Armağan Çağlayan’ın bu olaylara gülerek tepki vermesi Twitter’da çok konuşuldu.

 

aa

error: Content is protected !!