Son Dakika Haberler

Deniz Bulutsuz: 1 saatten fazla şiddet gördüm

Deniz Bulutsuz: 1 saatten fazla şiddet gördüm
Okunma : 2 views Yorum Yap

Deniz Bulutsuz Instagram hesabından yaptığı açıklama ile Ozan Güven ile çıkan haberleri doğrulamış oldu. Deniz Bulutsuz Ozan Güven tarafından 1 saatten fazla ağır fiziksel şiddete maruz kaldığını yazdı. İşte o paylaşım…

EVDEN ÇIKMAMA İZİN VERMEDİ

13.06.2020 Cumartesi sabaha karşı kamuoyunca bilinen bir ilişki yaşadığım Ozan Muharrem Güven tarafından, kendi evinde bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddette maruz kaldım.

Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermeyerek canıma kasten, fiziksel ve duygusal şiddetin sorumlusu olan Güven’e karşı hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım.

Kadına şiddetin hiçbir şekilde kabul edilemeyecek bir suç olduğu bir toplumda, ruh sağlığımı ancak psikolojik destek alarak koruyabildiğim bu hukuki süreç boyunca şimdiye kadar koruduğum sessizliğime ve mahremiyetime saygı duyulmasını rica ediyorum.

DENİZ BULUTSUZ KİMDİR?

28 yaşında olan Deniz Bulutsuz, Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Bulutsuz, Vogue ve GQ dergilerinin özel projeler ekibinde çalışmıştı.

 

ALDIĞI DARBE SONUCU GÖZÜNE KAN İNDİ

17 yaş küçük olan sevgilisiyle geçtiğimiz hafta sonu kavga etti. Sözlü başlayan tartışma Güven’in genç kadını darp etmesiyle büyüdü. Aldığı darbeler sonucu gözüne kan inen Bulutsuz hastaneye giderek darp raporu aldı. Yaşadıklarını sadece yakın çevresiyle paylaşan Bulutsuz’un Güven’den şikayetçi olacağı öğrenildi. Deniz Bulutsuz‘un ve Ozan Güven’in neden kavga ettiği ise bilinmiyor.

 

error: Content is protected !!