Son Dakika Haberler

Gönül Dağı dizisinde 38 kişi koronavirüs oldu!

Gönül Dağı dizisinde 38 kişi koronavirüs oldu!
Okunma : Yorum Yap

TRT1’in kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Gönül Dağı’nda büyük bir şok yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta İzmir depremi dolayısıyla yayınlanmayan dizinin setinde koronavirüs şoku yaşanıyor.  Dizisi setinde 38 kişi koronavirüse yakalandı!

38 KİŞİDE KORONAVİRÜS!

Eskişehir Sivrihisar’da çekimleri gerçekleştirilen dizinin setinde yapılan testler sonrasında başrol oyuncusu Gülsüm Ali İlhan’ın koronavirüse yakalandığı belirlendi. Ayrıca dizide Ali Düşenkalkar’ın da koronavirüs olması ile bir hayli ortam gerildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği kulis bilgisine göre set ekibinden tam olarak 38 kişinin koronavirüse yakalandığı da ortaya çıktı. Dizinin çekimleri durduruldu.

Geçtiğimiz hafta dizinin 3. bölümü İzmir’de büyük yıkıma, ölümlere ve yaralanmalara neden olan deprem felaketi nedeniyle yayınlanmamıştı. TRT1’den yapılan duyuruda bu hafta Gönül Dağı dizisinin yayınlanacağı bildirildi.

Elde ne kadar stok var bilinmiyor. Ancak set ekibinin 14 günlük karantina sürecinde çekimler yapılabilecek mi, bu soru da soruluyor. Yani koronavirüs vakalarının bu kadar yoğun yaşanması sonrasında Gönül Dağı dizisinin yayınları bu durumdan nasıl etkilenecek izleyiciler merakla gelişmeleri bekliyor.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

TRT1’in Anadolu gerçeklerinden harmanlanarak yazılan dizisi Gönül Dağı’nda Erdal Cindoruk, Şebnem Dilligil, Ali Düşenkalkar ve Mert Turak gibi isimler yer alıyor.

Gönül Dağı dizisinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz, Yönetmen koltuğundaysa Yahya Samancı’dır. Anadolu insanının bozkırdaki hikayesini anlatan dizi, Anadolu çocuklarının hayalleri gerçeğe dönüşen, küçük bir dünyada unutulmayacak aşk hikayesini anlatıyor.

Gönül Dağı Konusu ve Çekildiği Yer Neresi?

Gönül Dağı, üç kuzeninin hayallerini gerçekleştirme sürecinde tüm engellere rağmen imkânsız hayatlar elde etmeye çalışan insanların hikayesini anlatıyor. Trt 1’in Gönül dağı dizisi Anadolu güzellikleri arasında bir bozkır olan Eskişehir’in Sivrihisar bölgesinde çekildi.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ HANGİ GÜN?

Her Cumartesi saat 20.00’de TRT1’de…

Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Kadrosu…

Berk Atan – Taner,
Gülsim Ali İlhan – Dilek
Ecem Özkaya – Zahide,
Ferdi Sancar – Dolmuşçu Sefer,
Erdal Cindoruk – Ağıtçı Hüseyin
Ali Düşenkalkar – Düğüncü Muammer
Yavuz Sepetçi- Ciritçi Abdullah,
Gülhan Tekin – Günşıl
Feyza Işık – Döndü,
Nuri Gökaşan,
Cihat Süvarioğlu- Ramazan,
Semih Ertürk- Veysel,
Nazlı Pınar Kaya – Cemile
Ege Aydan- Belediye Başkanı Celal Bey,
Eser Eyüboğlu – Selami
Çiğdem Aygün – Keriman
Şebnem Dilligil – Halime
Hüseyin Sevimli – Rıfat
Zümre Meğreli – Hemşire Elif

error: Content is protected !!