Son Dakika Haberler

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Haziran 2020

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Haziran 2020
Okunma : Yorum Yap

Günlük burç yorumlarını merak eden ve burç severler için 1-7  Haziran 2020 burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimizde mevcuttur. İşte 1-7 Haziran haftalık burç yorumu…

HAFTALIK BURÇ YORUMU 1-7  Haziran

Sevgili Koçlar;

Haftaya Terazi burcunda ki ay ile giriş yapıyoruz sevgili koçlar.İletişim kuvvetli olduğu güzel bir haftaya giriyorsunuz sevgili koçlar.Ruhsal olarak sana iyi gelen bu döngü sayesinde farklı bir enerji akışına girebilirsiniz.

İlişkiler,teknoloji,meraklı olduğun konular,arkadaşların gibi konular bu haftadan itibaren düzene girebilir.

Bu hafta hızlı,hareketli ve dış ortamlardan alacağınız bir sürü haber olabilir. Eğitimi devam eden bir koç burcu iseniz güzel haberler alacağınız bir haftaya giriş yapıyoruz.Merkür’ün yengeç burcuna girmesi ev ve aile hayatınızda önemli değişikler yaşamanıza neden olabilir.

Ay’ın Terazi burcundaki seyahati finansal konuları ön plana çıkaracaktır. Akşam saatlerinde sürpriz bir harcama yapmak durumunda kalabilir veya beklenmedik bir yerden kazanç elde edebilirsiniz.Maddi konularda önemli işleriniz varsa bunları öğlen saatlerinde yapmanızda fayda var.

Pazartesi günü akşam saatlerine doğru bir takım haberler alabilir ve yerinizde duymak istemeyebilirsiniz. Duygularınızla hareket etmekten kaçının.

Enerjinizi dış ortamlara harcadığınız bu dönemde yakın çevrenizle ve burada olan olaylarla uğraşmak sizi zihinsel olarak yorabilir.

Şunlara dikkat et;

 • Denge sağlamak bu dönemde biraz zor olabilir.
 • Sağlığına dikkat et
 • İş ortamında meydana gelecek olan huzursuzluklara karşı sakin ol
 • Duygularınla hareket etmekten kaçın
 • Maddi konularda işlerini öğlen saatlerine bırak.

Sevgili Boğa;

Karasızlıklar ile boğuşacağınız bir haftaya giriş yapmaktasınız sevgili boğa burçları. Birçok plan yapmış olabilirsiniz geçtiğimiz dönemde toplum önünde, insanlar içinde işinizde ve ailevi konularda bu planı uygulamanın zamanı gelmiş bulunuyor ama nasıl yapmanız gerektiğine karşı bir planınız yok.

Önümüzdeki dönemde tabii ki birden fazla işle uğraşmak da söz konusu olabilir, tamamen kariyer iş ve aile odaklı olacaksınız bu alanlarda başlatmak istediğiniz bir takım işleriniz varsa yeni haftanın girişi ile hayata  geçirmeniz mümkün görünüyor.Merkür’ün Yengeç burcuna girmesi ile aşk hayatınızda kalbiniz boş ise arkadaş çevrenizden gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.Eğer kalbiniz dolu ise sevgilinize alınganlıklar yapabilirsiniz.

Şunlara dikkat et;

 • Aile içinde sağlık konularında dikkatli olunması gerekiyor.
 • Para Konularına dikkat etmelisiniz
 • Aşk hayatında alınganlık yapmaktan kaçının

Sevgili ikizler;

18 aylık sürede burcunuza geçen güneş ve ay ilk olarak 5 haziranda kapınızı çalacak.Cuma günü yay burcuna meydana  bu  etki 22 mayısta başlayan ikili ilişkilerinizde sonuçlandırılmaya doğru gidecek.Tempolu ve bir o kadar da tatlı tempoların yaşanacağı bir haftaya giriş yapıyoruz sevgili ikizler burcu.

Bu enerjinin kaynağının nereden geldiği sizi biraz şaşırtabilir ama size çok güzel gelecek bir enerji olacak bu. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni yerler keşfedebilir, bilgi dağarcığınızı genişletebilir, çok istediğiniz bir eğitime başlayabilir, bol bol kitap, dergi okuyabilir, internet üzerinde gezinebilir sosyal ağlarınızı genişletebilirsiniz.

Veda edip gitmek isterken, alışkanlıklarınızdan kopamayacağınızı anlamakla kendinizi boşuna suçlamayın. Bu dönemi Haziran sonuna kadar sabırla yönetmelisiniz. Uzaklarda yaşayan biri ya da özgürlüğüne düşkün bir insan radarınıza girebilir.

Aynı zamanda işlerinizle ilgili ve kariyerinizle ilgili planladığınız her şey yoluna girecek ikizler burcu hareketli ve enerjik bir burçtur kimseden bir şey almaya Alışık olmayan bir burçtur daima veren taraftır.

İlişkinin aksayan yönlerini onarmak için bu dönemde daha istekli olacaksınız.

Şunlara dikkat et;

 •  Arkadaşlarınızla iletişim ve ilişkilerinizde Adil olun
 •  Parasal iş ve beklentilerinize sakin ol
 •  Aşkta kendinize güvenin
 • Aile içi tartışmalarda itidalli olun

Sevgili Yengeç;

Bu haftaki bitiş ya da başlangıçlar, 18 ayın heyecanlı temposuna ışık tutacak.Artık yazın girişiyle beraber hanenize ve ruh halinize güneş doğacak.Haftaya güzel haberlerle ve yeni umutlarla başlayacaksınız.Geçtiğimiz haftalarda hayatınızda olan bir takım değişiklikler durumları abartmanıza ve bu durumların sizi mutsuz etmesine izin veriyordunuz.

Yeni iş projelerini Kendi sağlığınız kadar evcil hayvanınızın bakımı ile ilgilenmeye vakit ayırmalısınız. Yakın gelecekte geçekleştirmek isteyeceğiniz seyahatlerin zamanlamasını yapmaya başlayın.

Örnek olarak sizler alışkanlıklarınıza çok bağlı insanlarsınız. Eğer karşı taraf sizi alışkanlıklarınızdan vazgeçirecek duruma getirmişse bu durum sizi oldukça yıpratmış demektir. Çünkü yengeç kadını ya da erkeği alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemez…Artık yeni bir döneme başlıyorsunuz ve hayat resmen sizi ödüllendirecek…

Bir yerden kaybettiğinizi başka alanlarda kazanmaya başlayınca ‘Neden daha önce başlamadım’ diye kendinize serzenişte bulunabilirsiniz.Bu dönemde kendinize uğraşacak hobiler bulmanızda fayda var.

Eğitimle ilgili fırsatları iyi değerlendirin.

Şunlara dikkat et;

 • Geçmişten gelip kafanızı karıştıranlar sizi yormasın
 • Her konuda ektiğinizi biçeceksiniz
 • Aşkta Asla geçmişte yaşamayın
 • Kendi sağlığınıza ve evcil hayvanlarınızın sağlığına dikkat edin

Sevgili Aslan;

Yoğun geçen ve sizleri yoran bir haftayı geride bırakmış oluyoruz sevgili aslan burçları.Yeni hafta ile daha enerjik ve olumlu hissedeceksiniz kendinizi.Göremediğiniz her türlü gerçeği, bilinmezlik içerisinde olan her türlü fitne, fesat, sinsilik içeren olaylarla yüzleşeceksiniz. Ancak geçtiğimiz hafta güneşin ikizler burcuna geçişi olan ikileme düştüğünüz konularda kafanız netleşiyor daha verimli zaman geçiriyorsunuz.

28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle biraz duygularınızla hareket edeceksiniz. Geçmişe dönüp bazı pişmanlıklar yaşama olasılığınız yüksek ancak olayları çok büyütmezseniz güzel bir süreç sizleri bekliyor olacak. Güvensizlik bilinmezlik ve belirsizlik durumları varsa kafalarındaki soru işaretlerinin hepsi, delil aramaya kalmadan önlerine gelecek.

Şunlara dikkat et;

 • Düşünce ve Duygu olarak güvensizlik yaşayabilirsiniz
 • Maddi işlerinize sahip çıkın
 • Artık hayatımızın kontrolünün elinizde olduğunu fark edin
 • Aşk ve ilişkilerde ya da kariyerde birtakım pürüzler var

Sevgili Başak;

5 Haziran’da Yay burcundaki Ay tutulması hayallerinizin üzerine yıldız yağmuru yağdıracak. Ama bu muhteşem görünüm Balık burcundaki Mars’ın suyu yumruklayan görünmez öfkesiyle gölgelenebilir.

Geçmişi bırakıp geleceği konsantre olmaya yöneleceksiniz. Enerjik ve hareketli olacaksınız  sevdiklerinizle bir arada olmaktan keyif alacaksınız.

İş hayatınız açısından 18 aylık yeni döneme giriyorsunuz. Bu işleri kabul etmeden önce iyice irdelemeli ,kurcalamalı ve kararınızı ondan sonra vermelisiniz. Balık burcunun duygusallığı ve terazi burcunun düşünceler arasında ki kararsız dengesiz tutumu bu konularda yanlış karar vermenize sebep olabilir.

İçsel ve ruhsal olarak aydınlanma haftasındasınız. Aşk hayatında ufak tefek pürüzler olabilir aşk durumları yaşayanlar da böyle kıskançlıklar tartışmalar olabilir fakat çok büyütmeye gayret edin.

Şunlara dikkat et;

 • Bütün işlerde başarılı olacağınızı siz de biliyorsunuz
 • Düşüncelerinizden net ve huzurlu olun
 •  Aşkta sizi yoran gerilimlerden kaçının
 • İş tekliflerini iyice kurcaladıktan sonra karar verin

Sevgili Terazi;

Cuma günü kardeş, yakın akrabalar, eğitimler, yolculuklar, kısa seyahatler alanınızda meydana gelecek olan Yay burcundaki Ay tutulması, sizi bu konularla ilgili 18 aylık yepyeni bir dönemin içine itiyor.

Güzel destekler alacağınız bir haftaya girmiş bulunuyoruz sevgili terazi burçları.Alacağınız haberlerle mutlu oluyor ve isminizden söz ettirmeye başlıyorsunuz.Bu 18 aylık dönemde karşınıza çıkabilecek iş tekliflerinde iyice irdelemeli ve hemen karar vermemelisiniz.

Akademik dünyanın heyecanı hayatınıza bu dönemde eskisi gibi renk katar.

Fakat acele karar vermemenizde fayda var. Hafta ortasında Aslan burcuna geçecek olan Ay ile birlikte sosyal ilişkilerinizde ön plana çıkma fırsatı yakalayacaksınız.Aşk hayatınızda biraz problemler yaşayabilirsiniz ama abartmadan sakin kalmaya bakın.

Şunlara dikkat et;

 • Lütfen iletişim ve ilişkilerinizde samimi olun
 • Aşk hayatınızda gerginlikten uzak durun
 • Sağlığınızla ilgili gereksiz korku ve kuruntular yapmayın
 • İş hayatınızda gelebilecek fırsatlara hemen karar vermeyin

Sevgili Akrep;

Cuma günü Yay burcunda meydana gelecek dolunay aynı zamanda Ay tutulmasına neden olacak. Öz saygınlık ve maddi kazanımlar alanınızda etkili olacak tutulmanın getireceği 18 aylık değişimi artık deneyimlemeye başlıyorsunuz.

Ekonomik anlamda rahatlayacağınız, kariyerinizde yükselişe geçeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz sevgili Akrep burçları. İşlerinizi hallederken birtakım pürüzler olabilir fakat zor da olsa güzel bir yola ilerliyorsunuz .

Sanki tam atılım yapacağınız bir sürece girerken, hayatınızı adadığınız kişinin yaşadığı sorunlar nedeniyle durmak zorunda kalacaksınız.

Yurtdışı bağlantılı iş teklifleri alabilirsiniz bu konuda hemen karar vermeyin işi iyice kurcalayın.Sonrasında karar verin.

Çalıştıkları işte ya da sahip oldukları düzen de sıkıntı yaşayanlar sıkıntılarında çözüme kavuşacak. Bekar olanlar, yıldırım hızıyla ile büyük aşklara başlayacak.

Şunlara dikkat et;

 • Başkalarının sorunlarını içselleştirmeyin
 • Parasal istek ve beklentilerinizi sevineceğiniz haberler alacaksınız
 • Sağlığınız huzurunuz yerinde olacak.
 • İş teklifleri konusunda hemen karar vermeyin.

Sevgili Yay;

Bu hafta burcunuzda meydana gelen önemli bir Ay tutulmasıyla, adeta hayatınıza yeni bir format atacaksınız. Zira 18 aylık tutulma döneminde 2022 Ocak ayına kadar başta özel hayatınız ardından kariyerinizde taşların temelden oynadığı konularla karşı karşıya kalacaksınız.

Aileden gelen ortak işler de bazı ayrımlara gireceksiniz.Pratik zekanız ve çalışkanlığınız karşısında yepyeni bir geleceğe yelken açmak sizlerin ellerinde.

Bakış açınız daima olumlu olsun.Yay burcu heyecan verici bir beraberliğe adım atma olasılığınız yüksek.

Şunlara dikkat et;

 • Kafanızı rahatlatmak Sizin için çok önemli
 • Maddi işleriniz yoluna giriyor
 • Aşkta huzurun tadını çıkaracaksınız
 • Bu dönemde cesaretinizi ön planda tutmalısınız

Sevgili Oğlak;

Bu hafta Yay burcundaki Ay tutulmasının etkisini gündelik hayatınızda bitmek tükenmek bilmeyen ve artış gösteren işler sayesinde hissedeceksiniz. 18 ay boyunca sanki bu baş döndürücü iş ve günlük yaşam temposu sizi görünmez kıskacına alacak.

Susmayan telefonlar, ardı arkası kesilmeyen internet üzerindeki toplantılar, farklı gruplarla aynı güne sığdırılan görüşmeler sizin yeni yaşam tarzınızın en temel göstergeleri olacak. Hayatınızda artık kötü ve negatif insanları barındırmayacaksınız. Kederli ve üzüntüyü bırakıp sizi üzen insanlara hoş çakal diyeceksiniz.

Ancak para konusunda biraz sıkıntıya düşebilirsiniz. Parasal konularda gecikmeler yaşanabilir. O nedenle bu aralar fazla harcama yapmayın.

İlişkisi olmayan oğlaklar yeni aşka ve yeni ilişkiye başlayacak, onlar için bu adeta bir tutulma olacak.
Bu başlangıçlar sizin hayatınızın başlangıçları olacak.

Şunlara dikkat et;

 • Her konuda kazalara dikkat edin
 • Çevrenizdeki insanların gerçek yüzlerini göreceksiniz
 • Maddi istek ve beklentilerinizi de asla kararsızlık yaşamayın
 • Zihin ve beden yorgunluğuna dikkat

Sevgili Kova;

Yay burcunun 15 derecesinde 5 Haziran’da meydan gelecek olan dolunay, aynı zamanda Ay tutulmasını tetikleyecek. 18 ay boyunca sorumluluklarınız artarken bir o kadar mutlu olup, heyecan duyacağınız yeni bir konu ya da ilişki tüm yaşam dinamiğinizi değiştirecek.

Yeni yaşam düzeninizde sivil toplum kuruluşlarının da içinde bulunduğu gönüllü çalışmalara ağırlık verebilir, kendinize birden çok hobi hatta sevgili edinebilirsiniz.

Yeni biri ile tanışabilirsiniz, tanıyacağınız bu kişinin iç güzelliğine ve karakterine önem verin, maddiyat durumuna değil! Yen yıla şansınızla birlikte gireceksiniz. İş olanaklarınız artacak.

Çocuk sahibi olmak isteyenlerin bu 18 aylık süreci iyi değerlendirmesinde fark vardır.

Şunlara dikkat et;

 • İlişkinizde gergin tavırlar sergilemeyin
 • Sağ duyulu düşünmeye çalışın
 • İş olanaklarınızı değerlendirin
 • Sosyalleşmeye odaklanın

Sevgili Balık;

Cuma günü Yay burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması, kariyer hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz atılımların kalıcı seslerini duyuracak. Uluslararası konuların hızlı gelişim gösterdiği, yöneticilerinizle farklı projeleri tartıştığınız 18 aylık yeni bir döneme giriyorsunuz.

Sağduyulu düşünmeye çalışın zor gelen her işi başarmak sizi güçlü kılacak.

Aşk hayatınızda çıkarsız ve olgun davranın.Bu hafta hayatınıza dokunan herkese karşı aşırı hassas, sevecen ve fedakar olabilirsiniz. Bu herkeste olmayan meziyetlerinizi hak edenlere sunmalı, karşılıksız sevginin gerçek anlamını kavrayanları hayatınızda tutmalısınız.

Bekar olanlar ve ilişki yaşayanlar arkadaşlarına karşı ön yargılı olmasın. Tanışacağınız yeni kişilere kalbinizi kaptırmayın.

Şunlara dikkat et;

 • Karşınızda ki insanlara çok yüklenmeyin
 • Depresif ruh halinden uzak dur
 • Hırsızlıklara kaşı açık olduğun bir dönemdesin
 • Aşk hayatınızda olgun davranın
 • Maddi konularda dikkatli olun

https://gercektabir.com/koc-burcu-hangi-burcla-anlasir/

https://gercektabir.com/aslan-burcu-ve-yay-burcu-uyumu/

error: Content is protected !!