Hayal Köseoğlu’nun selülitleri dikkat çekti

Hayal Köseoğlu’nun selülitleri dikkat çekti

Korona virüs salgınından dolayı dizi çekimlerine ara verilmesiyle birlikte kendini denize atan Hayal Köseoğlu arkadaşları ile çıktığı tatilde dikkat çekti. Hayal Köseoğlu giydiği mayo ile kameralara yansıdı. Ünlü oyuncunun  selülitleri ve aldığı kilo da dikkatlerden kaçmadı.

GÜZELLİK ALGISINA KARŞI

Ünlü oyuncu “Dizi ve film sektörüne dair en çok memnun kalmadığım nokta kadın oyunculara dayatılan güzellik ve erkek oyunculara da dayatılan yakışıklılık standardı” dedi.

Ünlü oyuncu, “Başrol olabilmesi için bir erkek oyuncunun illa ki yakışıklı ve karizmatik, kadın oyuncunun muhteşem bir fiziğe sahip ve zayıf olması gerektiği düşüncesinden kurtulmalıyız” sözleriyle sitemini dile getirdi.

ARKADAŞINI TOKATLADI

Tatilde tartışmaya başlayan ikili, gencin telefonundan gösterdiği bir mesaj Köseoğlu’nu kızdırdı. Sinirden zıplamaya başlayan Köseoğlu arkadaşına tokat attı.

KISA SÜREDE BARIŞTILAR

Şiddetli tartışmanın ardından arkadaşının yanından ayrılarak uzun süre tek başına yürüyen Hayal Köseoğlu, sonra bir arkadaşıyla telefonda hararetli bir konuşma yaptı. Sonra arkadaşının yanına giden oyuncu onunla el ele görüntü verdi. (Kelebek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir