Son Dakika Haberler

İpek Filiz Yazıcı doğum haritası | İpek Filiz Yazıcı’nın harita yorumu

İpek Filiz Yazıcı doğum haritası | İpek Filiz Yazıcı’nın harita yorumu
Okunma : Yorum Yap

Şarkılarını severek dinlediğim, Ufuk Beydemir ile evlenecek olan Oyuncu İpek Filiz Yazıcı’nın doğum haritası analizini yapacağım bugün. Terazi burcu ve yükselen akrep olduğunu biliyorum. Tam doğum saatini bilmediğim için ASC (yükselen burcun derecesi de bilinmemektedir) Fakat yine de yükseleninin akrep olması yapacağım mini inceleme için çok şey katacaktır 🙂 işte İpek Filiz Yazıcı doğum haritası yorumu

İPEK FİLİZ YAZICI DOĞUM HARİTASI

Terazi burcu ve güneşi 11.evde konumlanmış. Bu gösterge kendisini oldukça arkadaş canlısı, sanata düşkün, kibar, entellektüel, araştırmayı seven, özellikle sanatla ilgili konuları araştırmayı çok sevebileceğini gösteriyor. Terazi burcu insanları sevgi ve sanat insanıdır. Uyum sağlama ve göstermede iyidirler.

Yükselen akrep olması ise kişiye hırs ve ketumluk verir. Keskin bakışlar, dışarıdan bakıldığı zaman, azimli- hırslı-ketum- duygularını yoğun yaşayan biri olduğunu gösterir. 

🌙 Ay burcu boğa. Ay burcu boğa olan kişiler huzur arayışı içindedir. İlişkilerinde huzur ve sakinlik önemlidir. Kavga ve tartışma anında çok gerilebilirler. Sevgi vermek ve sevgiyi almak son derece önemlidir. Maddiyata önem verirler, geleceğe emin adımlarla yürümek ve belli bir birikim yapmak isterler. Toprakla, bahçeyle uğraşmak ve toprağa temas etmek iyi gelir. Enerjileri değişir. İpek Filiz Yazıcı’nın Ay’ı 7.evinde içsel huzuru ilişkiler yoluyla kurmak istediğini gösteriyor. Ortaklı işlerde ya da sosyal konularda girişken, sıcak kanlıdır. Boğa burcu, sanat ve estetikle ilgili olduğu için İpek Filiz Yazıcı’nın sanatla alakalı yetenekleri olabilir. Ya da çok fazla ilgi duyuyor olabilir. Müzik, resim, dans gibi konulara ilgisi – yeteneği olabileceğini gösteriyor.

Merkür’ü de terazi olan İpek Filiz Yazıcı’nın iletişim dilinin oldukça sakin, uzlaşmacı, ara bulucu, kavgadan tartışmadan uzak olmak istediğini daha çok huzurlu bir iletişim tarzını sevdiğini gösteriyor. (Merkür, iletişim tarzımızı ve zihnimizi ifade eder) Merkür terazi burcunda olduğunda kişiler diğer insanlara karşı hayır demekte de zorlanırlar. 

♃ Jüpiter’i yengeç burcunda element olarak yükselen burcuyla aynı elemente sahip. Jüpiter yengeçte olduğunda kişi de aileye önem verme, yuva önemi, evliliğin önemli olması gibi temaları gösterir. Diğer destekleyici yerleşimlere de baktığımda İpek Filiz Yazıcı’nın aile, eş, çocuk, yuva gibi değerlere önem verdiğini ve geç evlilik insanı olmadığını düşünüyorum. 

♂ Mars’ı oğlak burcunda. Mars bizim mücadelemizi, hareket alanımızı gösterir. Oğlak burcunda yerleşmiş olan mars, gayet iyi konumda. Mars oğlak burcunda rahattır. Vadettiği özellikleri zorlanmadan ortaya çıkarır. Venüs ile yaptığı olumlu açı ise kariyer yolunda ilerlerken yavaş ama emin adımlarla yol alacağını gösterir. Toprak burcunda ki olumlu açılar ev konularına göre yavaş yavaş gelen ama uzun sürecek başarıyı temsil eder.

Mars aynı zamanda bizim etkilendiğimiz erkek modelini gösterir. ( Kadın haritasında mars ve güneş baz alınır) Mars oğlak burcunda, dolayısıyla karşı cinste ilk dikkat ettiği özellik, erkeğin çalışkan, azimli dirayetli olması. Yaptığı işlerle ve  kariyeriyle ön plana çıkan erkeklerden etkilenir. Juno (kadersel eş göstergesi) Aslan burcunda. Evleneceği kişinin özgüvenli, güçlü, statü sahibi, başarılı ve yaratıcı olacağını göstermekte. Aynı zamanda İpek Filiz Yazıcı’nın ilişkilerinde beğenilmek, takdir edilmek de gururunu okşayacaktır. 

Son olarak, 1 yıllık solar haritasını incelediğim de ise İpek Filiz Yazıcı’nın evlilik evinden geçen transitler ve aldığı açılar evlilik konusunda oldukça hızlandırıcı etkiye neden olmuş. Uranüs şuan 7.evinde transit haline. Bu da evleneceğinin güçlü bir işareti. Nitekim evlilik kararı da almışlardı. 

 


Astrolog Gamze Sucu

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)