Son Dakika Haberler

Kanserler mücadele eden Dilay Kemer hayatını kaybetti

Kanserler mücadele eden Dilay Kemer hayatını kaybetti
Okunma : Yorum Yap

FB TV’de spikerlik yapan Dilay Kemer, kansere yenik düştü ve hayatını kaybetti. Kemer’in ölüm haberi acılı ailesi tarafından sosyal medya üzerinden yapılan paylaşım ile duyuruldu. 

DİLAY KEMER NEDEN ÖLDÜ?

Dilay Kemer ne kanseri? Dilay Kemer uzun süredir kanser tedavisi görüyordu. Kan kanseri hastalığıyla mücadele veriyordu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ikinci kez ilik nakli olacağını duyuran 32 yaşındaki  Kemer’e destek yağmıştı.

Sosyal medya hesabından duyurmuştu…

dilay kemer instagram

Herkese merhaba

İlk defa bir tbt gününde hastalık zamanından bir şey paylaşmak istedim. 30.08.2018’e ait bu fotoğraf, ilk tedavi-kemoterapi günüm…Aradan geçen 1,5 yılda sayamadığım kadar daha tedavi aldım, hem fiziksel hem ruhsal çok değiştim ama umuyorum ki artık bugün son. Allah’ın izniyle bugün 2. kez ilik nakli oluyorum Bundan sonraki sürecin uyumlu, kolay, sağlıklı geçmesi için dualarınızı, enerjilerini bekliyorum, gücünüze ihtiyacım var, bana bugüne kadar sevginizi hissettiren güzel kalplerinizden öpüyorum

DİLAY KEMER KİMDİR?

Dilay Kemer, 1988 yılında Antalya’da doğdu. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Dilay Kemer, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezun oldu.2009 yılında kendine bir moda blogu açtı, o zamanlar bu kadar popüler değildi. İki yıl blogu hobi olarak yürüttükten sonra, bir reklam ajansında staja başladı. Staj yaparken bir yandan da spikerlik-sunuculuk eğitimine başladı.

Dilay Kemer 235

Yaklaşık 1.5 senelik hazırlık sonunda İhsan Topaloğlu ve Yasir Kaya’nın şans vermesiyle, hayal ettiği sektörde yer buldu. Bir süredir de Fenerbahçe TV’de hem ana haberi hem de çeşitli programları sunuyordu.

EMRE BELÖZOĞLU VE MEHMET TOPAL DESTEK VERMİŞTİ

Tedavi gören Kemer’e Fenerbahçe Kulübü başta olmak üzere Türk futbolunun en önemli isimlerinden olan Emre Belözoğlu ve Mehmet Topal da yaşanan süreçte büyük destek verdi.

dilay kemer

Bu desteği sosyal medya hesabından açıklayan Dilay Kemer; Emre Belözoğlu ile ilgili şu paylaşımı yapmıştı, ”Çok severim, bu süreçte desteği çoktur!” Ayrıca Mehmet Topal ve Selda Topal çiftinin de sürekli destek olduğunu sosyal medyasından paylaşan Kemer,

“Mehmet-Selda Topal çifti de başından beri yanımdaydı, bir kahramanım daha var ama ismini paylaşmamı istemedi…Hepsine minnettarım çok büyük sorumluluk aldılar’‘ açıklamasında bulunmuştu.

error: Content is protected !!