Son Dakika Haberler

Macaristan asıllı şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı

Macaristan asıllı şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı
Okunma : Yorum Yap

Asıl adı Ashley Nicolette Frangipane olan şarkıcı Halsey, haziran ayında Türk DNA’sına sahip olduğunu açıklamıştı.

Macaristan asıllı yıldız, geçtiğimiz günlerde de Twitter hesabından, “Herkes sakin olsun lütfen” mesajını yayınlamış ve çok konuşulan isimler arasında yer almıştı.

Bir videosunu yayınlayan Halsey, “Bunu yaptım” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kazanmış saçlarını özlediği için böyle bir değişiklik yaptığını ifade etti.

Halsey2

Halsey

546546

54494

Halsey kimdir? Halsey kaç yaşında ve nereli?

Ashley Nicolette Frangipane 29 Eylül 1994’te Edison, New Jersey’de doğdu. Amerikalı şarkıcı, dansçı ve söz yazarı. Sahne adı olarak hem doğup büyüdüğü yer olan eyaletinde ismini hem de isminin anagramı olan Halsey’i kullanır. Şarkı yazmaya 17 yaşında başlamıştır. 2014’te Astralwerks adlı müzik şirketi ile bir anlaşma imzalayıp ilk EP’si olan Room 93’ü çıkardı. İlk albümü olan Badlands’da Room 93’ü takip ederek 2015 yılında piyasaya sürüldü.

HALSEY’İN HASTALIĞI NEDİR?

Anne tarafından İtalyan, Macar, İrlandalı ve baba tarafından Afrika-Amerika kökenlidir. 14 yaşında akustik gitara geçmeden keman, viyola ve viyolonsel çaldı. İlk röportajlarından birinde, Halsey 16 veya 17 yaş civarlarında ona bipolar bozukluk teşhisi konulduğunu belirtmiştir. 18 yaşında, mâli sıkıntılarla karşılaştı ve müzik, kirasını ödemek için bir yol oldu. Çeşitli sahne isimleri altında farklı şehirlerde çok sayıda akustik gösteriler yaptı. En sonunda lakabı olarak Halsey’yi seçti, bunun sebebi isminin (Ashley) anagramı ve Brooklyn’de gençliğinde çok vakit geçirdiği bir caddenin isminin olmasıydı.

Bir röportajda, Halsey kendini tanımlamak için, ‘tri-bi’ (çift ırklı, biseksüel ve bipolar) terimini kullandı.

error: Content is protected !!