Son Dakika Haberler

Mars Döngüsü Nedir? Mars Güneş Kavuşumu 2021

Mars Döngüsü Nedir? Mars Güneş Kavuşumu 2021
Okunma : Yorum Yap

Mars Döngüsü Nedir? Her burçta ortalama 2 ay kalır. İki yılda bir, 80 gün geri harekette seyreder. Güneş etrafındaki döngüsünü 687 günde tamamlar.

MARS GÜNEŞ KAVUŞUMU 

Mars astrolojide; Hareketlerimizi, motivasyon kaynaklarımızı anlatan, cesaretimizi gösteren, mücadele verdiğimiz konuları anlatan bir gezegendir. Mars Güneş Kavuşumu 2021 yılının ekim ayında gerçekleşecek. Mars ve Güneş 8 Ekim’de tam partil olarak kavuşumda olacak.   Mars‘ın kavuşumları, astrolojide yeni başlangıçlara işaret eder. Terazi burcunda kavuşum sağlayacak olan Güneş ve Mars; hak, hukuk, eşitlik, davalar, kadın hakları, ilişki konuları, ortaklıklar, denge ve uyum, bu döngü ilişkilere, sosyal konulara vurgu yapacak. Bu döngü 2 yıllık olacak.

Mars dönüşü (Mars Return) 2 yıllık döngüde önemli olaylar verecektir. Özellikle öncü evler olan 1. 4. 7. ve 10. evlerden geçen Mars transiti bizleri harekete geçirip, eyleme sürükleyecektir.

earth 2026315 960 720

Mars Güneş kavuşumu, kişiye kendisine çok güvenen, hırslı, enerji dolu bir kişilik haline getirebilir. Bu açığı kişiye büyük bir enerji verir. Fakat dikkat edilmesi gereken nokta asabi olmamaya, herhangi bir engelle karşılaştığında telaşa kapılmamaya dikkat edilmelidir. Güçlü bir liderlik yapabilmesi için asabi olmamaya dikkat etmesi lazım. Enerjisini doğru yolda harcamaya hedef edinmelidir.

| Astrolog Gamze Sucu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Content is protected !!