Son Dakika Haberler

Priapus asteroidi ve Burçlarla ilişkisi

Priapus asteroidi ve Burçlarla ilişkisi
Okunma : Yorum Yap

Priapus asteroidi kişinin cinsel fantezilerini ve cinsellik anında nelerden hoşlanacağını gösterir. Bu asteroid büyük bir ereksiyon ve fiziksel çekicilik ve eğlence ile doğurganlık tanrısı olarak da biliniyor. Peki Priapus asteroidi ve Burçlarla ilişkisi nedir, burçlarda nasıl çalışıyor etkileri neler? Sizin haritanızda bu asteroid nerede? Detaylar içeriğimizde.

PRİAPUS ASTEROİDİ VE BURÇLARLA İLİŞKİSİ

“Haritanızdaki Priapus asteroidi hangi burçta ise onu okumalısınız.”

🔥Koç: Sert seks fantezileri kurar. Seks esnasında hızlı ve arzuları güçlüdür. Saç çekme, hafifçe vurma ve ısırma durumları gözükebilir… Ayrıca bir S&M ilişkisi hakkında hayal kurabilirler.

🔥Boğa: Yatakta boğulmak istiyorlar. Boyun bölgesine geçirilen bir ip ya da ilişkisi sırasında boyundan tutulmasından hoşlanabilir. Boyun öpücüğü istiyorlar ve istikrarlı bir şekilde yol almak istiyorlar.

🔥İkizler: İlişki sırasında ağızları bozulabilir. Partnerin isteğini arttırmak için konuşmayı severler. Ellere, kollara yapılan ufak dokunuşlar ve öpücükler hazlarını artırabilir. Oyuncak kullanmak isteyebilirler. 

🔥Yengeç: Aşklarını çok fazla hayal ederler ve bu onları utandırır. Fantezi dünyaları geniştir. Bazen doktor, hemşire olmak isterler. Memeyle oynamayı, meme uçlarını yalamayı vb. severler.

🔥Aslan: Alay etmeyi sever. Ön sevişmeyi gerçekten yapmaktan daha çok seviyor. Bunu toplum içinde yapma hayalleri kurar / onları izleyen diğer insanlar onları gizlice açar. Striptizci olmayı düşündüm. Muhtemelen kabul etmeyecekleri ünlülerle seks yapmayı hayal edin.

legs 1867769 960 720

🔥 Başak: Bu yerleşim soğuk ve çekingen davranmaya çalışır, ancak gizlice bir mazoşist olmayı hayal eder. Yatakta birinin onlara hükmetmesini isterler. Her türlü pozisyonu severler. Karınlarının üzerinde buz gezdirme yöntemini severler. Özellikle Grinin Elli Tonu gibi filmler ona hitap edebilir.

🔥Terazi: Sözlü fanteziler kurar. Güzel iç çamaşırları giymeyi ve bunu yaparken iyi görünmeyi hayal ederler. Kasık, bel bölgesinden tahrik olur. 

🔥Akrep: Bu yerleşim her şeyi istiyor ve her şeye açık. Cinsellik dendiği zaman akrep burçları ilk akla gelendir.  Her türlü fantaziye açıktır ve hayal kurarlar. Acı ve zevk onlar için el ele gider. Hızlı olmaktansa uzun geceleri tercih ederler.

🔥Yay: Her şeyi, her pozisyonu, her yerde, her kıvrımı deneyimlemek ister. Bacak, kalça bu gölgelerle oynamayı sever. Birden fazla kişiyle seks yapmak istedikleri gerçeğinden utanırlar.

🔥Oğlak: Yatakta masaj yapılmasından çok hoşlanır, saçlarının okşanması sever. Sorumlu olmayı, eşini köşeye sıkıştırmayı, eşinin vücudu üzerinde tam kontrole sahip olmayı hayal eder. Hükmetmeyi sever.

🔥Kova: Farklı olan denenmemiş olan ne varsa denemek ister. Cinsel farklılıklar ortaya çıkabilir. Grup seks isteyebilir.  Birçok farklı şeyi denemek isterler ve bu konuda gerçekten yaratıcıdırlar.

🔥Balık: Çok ciddi hayal gücü vardır. Ayak fetişi olabilir. Onlar hiçbir şey yapmadan tüm zevki almanın hayalini kurarlar… Gerçekte deneyimlemekten daha çok hayalindeki ilişkiyi severler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Content is protected !!