Son Dakika Haberler

Şaban Ayı Mesajları Resimli 2022

Şaban Ayı Mesajları Resimli 2022
Okunma : Yorum Yap

Şaban ayı mesajları resimli… En güzel resimli Şaban ayı mesajları ve sözlerini sizler için derledik. İşte 4 Mart 2022 en özel ve anlamlı Şaban ayı mesajları… Şaban ayı, 4 Mart Cuma günü başlayıp 1 Nisan Cuma gününe kadar devam edecek.

ŞABAN AYI MESAJLARI RESİMLİ 2022

Avuçların semaya, dillerin ise niyaza, gönüllerin ise mevlaya açıldığı mübarek Şaban ayını tebrik ederim…

Receb ekme ayı, Şaban sulama ayı, Ramazan ise hasat ayıdır. Allah’ım bizi hayırlı hasat elde edenlerden eyle. Şaban ayını tebrik ederim

Yer yer sürçmüş yer yer düşmüş ama pişman olmuş biz kullara Rahman’ın rahmet olarak araladığı kapılar açılıyor. Üç aylarımız mübarek olsun.

Şaban Ayı Mesajları Resimli 2022

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bu günlerde düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle.. Üç ayların mübarek olsun..

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği mübarek üç aylarınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Şaban Ayı Mesajları Resimli 2022

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Üç aylarınız mübarek olsun..

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, günler vardır kutlamak ve af dilemek için. Üç aylarınız mübarek olsun…

Şaban Ayı Mesajları Resimli 2022

uae 4010835 960 720

Baki sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Üç aylarınız mübarek olsun…

Şaban Ayı Mesajları Resimli 2022

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik seni verdi. Üç ayların mübarek olsun kardeşim..

 

topkapi 4564023 960 720

ŞABAN AYININ 15.GECESİ 2022

Üç ayların ikincisi Şaban ayı, 2022 yılında 4 Mart Cuma günü başlayıp 1 Nisan Cuma gününe kadar devam edecek. Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed (s.a.v) bu ay için “Benim ayımdır” tanımında bulunmuştur. Her biri ayrı öneme sahip Şaban ayında da bir kandil günü yer alıyor.

Berat Kandili, 2022 yılında 17 Mart Perşembe gününe denk geliyor. Berat Kandili günü oruç tutulabilir; tevbe istiğfar edilebilir, salavat getirilebilir ve namaz kılınabilir. İşte, Berat gecesinde kılınacak namaza dair merak edilenler…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)