Son Dakika Haberler

Sevgilinin annesine bayram mesajı 2020

Sevgilinin annesine bayram mesajı 2020
Okunma : 500 views 1 Yorum

Sevgilisinin annesine özel ve güzel mesaj atmak isteyenler bayram yaklaşırken yoğun bir araştırmaya başladı. İşte Sevgilinin annesine bayram mesajları… 

SEVGİLİNİN ANNESİNE BAYRAM MESAJI

*Sevgili  (Teyze) bayramınızı en güzel dileklerimle kutlar, mevlam dan hayırlı bayramlar geçirmenizi dilerim Sevgiler ve Saygılar.

*Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

*Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel dilekler tutulur güzel insanlara yollanır sevgi dolu nice bayramlara.

*11 Ayın Sultanı Ramazanın Soframıza Getirdiği Bolluk Gibi Bu Bayramda Bol bol içinizde Huzur Olsun, Bayramınız Mübarek Olsun.

*Sevinç Ve Huzur Dolu Bir umutla Geldi Ramazan Bayramı, Bu Güzel Ayın Mübarek Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Güzellikler Nasip Etsin, Bütün müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı Diliyorum.

*Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

*Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Hayırlı Bayramlar.

*Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH’a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın NurLanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

*Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

*Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

*Dualarım sizinle, bir dahaki ramazan bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile ramazan bayramınız hayırlı olsun.

*Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

*Ateşin yakamadığı İbrahim’i, kuyunun boğamadığı Yusufu, bıçağın kesemediği İsmaili, koruyan Rabbim sizide korusun bayramınız mübarek olsun. Nice bayramlar.   

Sevgilinin annesine anneler günü mesajı için tıklayınız

YORUMLAR (1)

  1. Osman nuri diyorki:

    Sevgilimin annesi ile ilk bayramımız daha atsam mi diye bakıyorum ama karar veremedim atsam mi atmasan mi?

error: Content is protected !!