Son Dakika Haberler

Uğur Yılmaz Deniz ne paylaşım yaptı? Masterchef uğur neden gitti?

Uğur Yılmaz Deniz ne paylaşım yaptı? Masterchef uğur neden gitti?
Okunma : 1 Yorum

Uğur Yılmaz Deniz ne paylaşım yaptı? Masterchef uğur neden gitti?  Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef Türkiye’den daha önce attığı twetler yüzünden diskalifiye edildi. Acun Ilcalı konu ile ilgili Twitter’dan açıklama yaptı.

UĞUR YILMAZ DENİZ NE PAYLAŞIM YAPTI? 

Acun Ilıcalı “Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir.” dedi.

12 1

DAHA ÖNCE ATTIĞI TWEETLER DİSKALİFİYE EDİLMESİNE NEDEN OLDU

mastechef ugur twitter

Masterchef Uğur

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

Uğur Yılmaz Deniz 26 yaşındadır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

YORUMLAR (1)

  1. Masterchef Çiğ Börek nasıl yapılır? » Habernett – Habernett diyorki:

    […] Masterchef Çiğ Börek nasıl yapılır? Çiğ börek ya da çibörek; kıyma, soğan ve baharat karışımının açılmış yufkaya konulup yağda kızartılmasıyla yapılan geleneksel bir Kırım Tatar yemeğidir. […]

error: Content is protected !!