Son Dakika Haberler

Yaza sağ çıkamayabilirim” diyen Seren Serengil kayak keyfinde

Yaza sağ çıkamayabilirim” diyen Seren Serengil kayak keyfinde
Okunma : Yorum Yap

Son dönemde yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle 46 kiloya kadar düşen ve “Ameliyat olmazsam yaza sağ çıkamayabilirim” diyen Seren Serengil, sevgilisiyle kayağa gidince tepki çekti. Bir takipçisinin “Bu kadar halsizken nasıl kayabiliyorsunuz” yorumuna Serengil’in “Ruhen de bedenen de merak etmeyin iyi kayakçıyım” şeklindeki yanıtı olay oldu.

Seren Serengil sürpriz bir şekilde evlenme kararı aldığı sevgilisi Mustafa Tohma ile Erzurum’a uçtu. Geçtiğimiz günlerde Dumping Sendromu hastalığına yakalandığı ortaya çıkan ve “Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım” diyen Seren Serengil şu sıralar sevgilisi ile karın keyfini çıkarıyor.

“İYİ KAYAKÇIYIM; BANA KOLAY KOLAY BİR ŞEY OLMAZ”

Seren Serengil’in takipçisi “Ameliyat olmazsam yaza çıkmam dediniz bu kadar halsizken nasıl kayabiliyorsunuz” dedi. Serengil’in verdiği yanıt ise olay oldu.

Serengil takipçisine “Spor iyidir temiz hava iyidir doktorlar vitamin depoluyorlar haftada 3 kez serum alıyorum, iyiyim biraz daha… Spor önemli ben 6 yaşımdan beri kayıyorum ve beni en mutlu eden şey.. Ruhen de bedenen de merak etmeyin iyi kayakçıyım; kolay kolay bir şey olmaz” yanıtını verdi.

2 1

1 1

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)