Son Dakika Haberler

Zig Coin nedir? Zig Coin nasıl alınır?

Zig Coin nedir? Zig Coin nasıl alınır?
Okunma : 1 Yorum

Zig Coin nedir? Zig Coin nasıl alınır?  Zig coin ya da diğer ismiyle Zignaly, tüketicileri ve dünyanın en iyi kripto yatırımcılarını güvenilir bir ortamda buluşturan bir platformdur.

Platform traderlar ve yatırımcıların karlarının bir kısmını kullanarak iki tarafa da kazanç sağlatmaktadır. 2021 senesinin ortalarından itibaren piyasalarda adını duyduğumuz Zig coin oldukça merak ediliyor. Bu bağlamda, Zig coin nedir, nasıl alınır? İşte Zig coin’in geleceği ve fiyatı….

ZIG COIN NEDİR, NASIL ALINIR?

Zignaly platformu aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılar, alanında uzman tüccarların tecrübelerinden yararlanmak istiyorlar. Bu yönetimlerin sermayesi kitlelerin kendilerine güvenmesidir. Zignaly kanıtlanmış bir kar paylaşımı anlayışıyla bir kazan-kazan ekosistemi yaratmıştır. Zignaly’de yatırımcılar, tüccarlar, borsaların tamamı kazanç sağlayabilir. Zigcoin ve NFT’ler tarafından desteklenmektedir..

Güvenilir yollar arayan insanlar için alternatif yatırımlar bazen mantıklı olmayabilir. Geleneksel finans kurumlarının haricinde yatırımda bulunmak insanların alışkanlıklarına pek uygun değildir. Gelişmekte olan kripto para borsalarına girişi seçenekleri çok fazla değildir. Zignaly ise bu problemlere çözüm getirmeyi hedefliyor. .

Zig coin 20 Ocak saat 14:20  itibariyle  ₺1,07 TL değerindedir. Zigcoin fiyatı, son 7 gün içinde %5,17 düştü. Fiyat son 24 saat içinde %0,79 düştü. Güncel fiyat, ZIG başına ₺1,059799. Zigcoin, ₺2,81 ile tüm zamanların en yüksek değerinin %62,28 altında.Güncel dolaşımdaki arz 421.534.211,6 ZIG..

YORUMLAR (1)

  1. Kripto Parada Vurgun! HUMEX Yöneticileri Ortadan Kayboldu » Habernett – Habernett diyorki:

    […] Kripto para mağduru “Normalde akşamları karları çekebiliyorduk. Baktım akşam kar yatmış fakat çekme işlemini yapamıyorum. Parça parça olmakla birlikte 12 bin Dolar kadar yatırmıştık maalesef” diye konuştu. […]